Pogledaj jedan post
Old 26.10.2012., 22:54   #67
Bok društvo,
ne logiram se cesto na forum, osim kad imam neku potrebu ili nesto za prijavit. Uglavnom, citam vas na svakodnevnoj bazi... Ovaj put se javljam da ostavim jednu kritiku...negativnu, na zalost...
Uglavnom, ovo ljeto sam bila u Zagorju, obisla skoro sve i zaljubila se u taj kraj. Toliko da sam cak i muzu rekla da mi ne bi bio nikakav bed preselit se tamo... Ljeto i lijepo vrijeme su izgleda davali jednu sasvim drukciju, idilicnu sliku Zagorja... Ovih dana mi se pruzila prilika da za ''povoljnu'' cijenu boravim u STAROJ VODENICI (Klanjec). Preko jedne pod onih stranica s popustima smo kupili 2 noćenja s doruckom za dvije osobe za 420kn. Međutim, tamo nas je dočekao horor... Prije svega pričam o hrani jer sve ostalo se moze tolerirati ukoliko bi hrana bila ok (ukusi su razliciti sto se tice uredenja, pa o tome sad necemo). Ocekivali smo tradicionalnu zagorsku kuhinju, a dobili smo najjeftinije industrijske proizvode. Evo redom sto nas je docekalo... stari kruh- tri puta, Za dorucak najjeftinija salama iz supermarketa, zamjena za sir , najjeftiniji tip cajne kobasice, margarin i marmelada i 4 jaja ekstra masna i najgori juice na svijetu. Topli napitak tipo kava se naplacuje 8 kuna... Nas kupljeni paket od 420 kn ukljucivao je popust od pedeset posto na rucak ili veceru. Bila su nam ponudena samo 2 jela, bez mogucnosti narudzbe ala carte. Dobili smo suhu patku od ko zna gdje sa slijepljenim mlicima s okusom propalog tijesta za palacinke??? i pohanu piletinu s nekon pre cudnom i pre masnom rizom za koju valjda treba bit talentiran da ju skuhas na tako ocajan nacin. Cijena s navodnim popustom od pedeset posto bila je 80 kn, sto bi znacilo da svaka od te dvije splacine kosta po osamdeset kn... SAVJET: (onima koji uzmu isti paket... raspitajte se za cijenu jela prije nego narucite jelo.
Dakle, prvi dan u Zagorju, u STAROJ VODENICI bio je totalni promasaj... Nemojte si to priustiti ako niste mazohisti. (... nema veze s hranom, ali ocekivali smo da imaju sobarice, to nije slucaj jer nas je dslijedeci dan docekao porazbacan krevet)... Ali zato nas drugi ''dan u Zagorju'' je bio savrsen!!! Razlog tomu je sto smo presli granicu i zavrsili u Sloveniji... u mjestu Podčetrtek (pol sata vožnje) u JELENOVOM GREBENU... fantasticno iskustvo!!! Kvaliteta jela i usluge, predivan ugodaj i ambijent. Toliko je bilo dobro da nam nije uopce bilo zao tamo ostavit novce... S obzirom na cijenu od 80kn po obroku u Staroj vodenici, ovdje se za te pare dobije prekrasan srneci gulas s njokima od kruha ili npr. 2 domace, ali zaista doimace kobasice s kupusom... i stosta drugo (sto god imaju na karti)... Kao sto rekoh, nije nam bilo zao para pa smo si priustili Platu s domacim salamama, sirevima, namazima i pastetama, prsutom, nakon toga izvrsnu domacu juhu od gljiva, pa taj jelenov gulas s njokima od kruha i kobasice sa kupusom...(prekrasno servirano) i pice i paltili 39 eura sve skupa. Moram spomenut da smo cijelo vrijeme bili okruzeni s vise od cetrdesetak srna i jelena... Osoblje i vlasnik su bili izrazito prijazni (hranili smo srne iz ruku). Topla preporuka!!!
A sto se tice Zagorja, imamo lijepe uspomene od ovoga ljeta...
GREŠNA GORICA- bili smo dva puta... domaci naresci i fina jela po povoljnim cijenama.
KLET KOZJAK... fina patka, ugodan ambijent ...ok cijene
VUGLEC BREG... na razini, ali ipak malo skup...lose strukle!!! Tj.ocekivali smo puno vise za te novce.
VILLA MAGDALENA, dosta dobro, fali Zagorski ugodaj, fine strukle...malo skupo za to sve skupa.
Toliko...
bo. is offline  
Odgovori s citatom