Pogledaj jedan post
Old 24.08.2003., 00:57   #17
Quote:
Black Revenger kaže:
možda ti je crusade prešel kroz provinciju.?
je.. skužio sam to danas kad sam drugi put igral... švabo mi uleti u veneciju i odnese mi 120 gothic knightsa i 200 gothic seargentsa kako sam popizdio to nije bilo za ljude.

s papom sam morao ratovat jer mi raspolavlja italiju. nakon njega sam ubio sicilijance i imam cijeli poluotok i kontroliram sredozemlje jakom mornaricom. glede bitaka, sve ih odigravam na automatic kad ima pun K vojske. trokira mi. kad nas ima parsto, onda si odigram sam. ali 4000 vs 36000 nema teorije da bi mi komp izvukao. i naravno da ja ubijam zarobljenike . kad odiram automatic dobijem otkupninu i to je okej. evo sad sam uhvatio turskog sultana i platili mi 20000 florinsa. za egipćanina mi da nekih 16000 i sad se ima paraaaa... uspio sam izgraditi tri fortressa - venecija, konstantinopolis i genoa. četvrti radim u egiptu.

egipat sam zauzeo s 4000 ljudi na 1200 pobunjenika. a egipćani su od treće sile pali na dno dna zbog rata sa španjolcima i zbog pobuna. sad sam se zbarikadiral tamo i dobivam 1900 iz egipta. hehehehe. koje sam đubre.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom