Pogledaj jedan post
Old 12.12.2007., 17:32   #53
Quote:
ixi kaže: Pogledaj post
Ako je cijenjenim gospođama iz udruge toliko stalo do dojenja, zašto onda ne iskoriste svoju udrugu i "moć" i ne lobiraju po bolnicama da se rodiljama pomogne kod dojenja u početku - u rodilištu. Meni je u rodilištu sestra za bebe poklonila čitavu minutu u pol da mi pokaže kako se doji...naravno nisam uspjela, a kad se beba jednom privikne na bočicu...teške su to muke i za mamu i za bebu. Ili zašto po gradovima ne organiziraju pomoć, poput patronažne sestre, koju bi rodilja mogla pozvati k sebi da ju poduči o položajima i načinima dojenja? Najlakše je ko papiga ponavljati da je majčino mlijeko najbolje za bebu..to je svima jasno.
Kako ne mogu dojiti jer beba ne prihvaća sisu, izdajam se i na bočicu hranim svoju bebu. Dakle, što je onda loše u tome da mi netko uz čestitku pošalje i bočicu?
Tko je ovdje lud?
slažem se u potpunosti da u našim bolnicama sestre ne posvećuju ni vrijeme ni pažnju da objasne dojenje ali zato sam imala jako dobru patonažnu koja mi je dolazila 2 x tjedno i sve mi objasnila pokazala tako da moja bebica napreduje (3,5 mjeseca) samo sa dojenjem...moja bebica nije htjela bočicu ni da primiriši, jer sam joj par puta izdojila a probala sam i čaj i ništa neće nego samo sisu ...sigurno nije jednostavno uvijek izdajati, meni je izdajanje užasan i bolan posao bio i divim ti se da u tome ustraješ
blond lady is offline  
Odgovori s citatom