Pogledaj jedan post
Old 18.05.2015., 00:36   #57
Pohvalio se da j bio u vojsci Hrvatske i to prije Domazeta a skupa s Bobetkom. Bobetko je u hrvatskoj vojsci bio tek od 1992. godine. Domazet od 7. mjeseca 1991. Kad se pogleda ratni put ovog smješnog čovječuljka koji danas nije rekao ništa pametno osim da je za dom spremni ustaški pozdrav, a to nije neka velika pamet jer to znaju i oni koji to viču i zato i viču.
Ali busati se o prsa kao branitelj, kad se vidi što stoji u registru ne samo što je smješno, nego ga diskreditira kao ozbiljnog komentatora. Čovjek laže i tumači povijest prilagođenu svojim političkim potrebama. Recimo, ja o Titu nemam negativno mišljnje kao hrvatski desničari, ali ni pozitivan kao jugoslavenski desničari. Realno, Tito je kompleksna osoba koja je Hrvatima donijela više dobrog nego lošeg, ali tvrditi da on nije bio diktator i da nije donosio odluke, to može samo netko operiran od srama.
Ili tvrditi da Tuđman ne bi dobro prošao u lustraciji. Pa Tuđman j žrtva komunističkog režima, dva puta osuđivan i bio u zatvoru, a koliko ja znam lustracija se ne odnosi na žrtve režima nego na one koje su te žrtve zatvarale, ubijale i progonile.

Uglavnom, on je s NATO uniformom paradirao u šestom mjesecu 1991. dok pravi rat nije ni počeo, bio je 30 dana a onda kad je zapucalo nema ga više. Da nije bilo takvih kao on ne bi bilo ni Hrvatske
lezerkocije is offline  
Odgovori s citatom