Pogledaj jedan post
Old 05.01.2016., 13:01   #44
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
gledaj ja ti imam problema sa Luciferom,da bio sam i opsjednut,djelomicno ne kao u filmovima,vise onako moja volja ali me zeznuoa bio je on,sada sam jaci ali ja sam nesto drugo tako da nisam kao ti ,malo sam jaci recimo
Bravo za tebe. Nemaju baš svi takvu privilegiju, često budu slomljeni i uništeni.

Quote:
dakle shvati jednu stvar,demoni nisu najjaca stvorenja,to prvio,drugo svakid emons e moze pobijediti tama je poput mraka u sobi,kada dođe svijetlo tama bjezi kuzis,samo je pitanje o pruzanju otpora,kuzis
Vjerojatno nisu najjača stvorenja, ali su dovoljno jaka da unište život same osobe u kojoj se nalaze i ljude oko njih. Osobe, koje ja poznajem, demon je uništio i zdravstveno i obiteljski i poslovno. Nakon što su se neki ljudi vratili natrag, ništa više nisu mogli popraviti što su upropastili, a kamo li nešto vratiti natrag što su izgubili. Opsjednutost može potrajati godinama. Najdulju opsjednutost, koju sam ja vidio, je bila 14,5 mojih godina. Zamisli sada takvu situaciju. Kako vratiti stvari u normalu, nakon onoga što je demon prije tebe uništavao godinama? Šteta koju naprave je nepopravljiva.


Quote:
neznam sto "prodana dusa" za tebe znaci,ali moze znaciti id a te demon vodi na krivi put,da se time opterecujes i da ti to nije netko tvoj rekao nego demon jer je znao kako ce to na tebe djelovati,kuzis oni shvacaju puno stvari ,a i ti bi da zivis par tisuca godina a ne samo toliko malo,kuzis
Slažem se s ovime. Doduše, osobu, koju je on vidio, nazivao je "Mrak". I to bi stalno ponavljao u elementu ludila. Dolazio mi je u sobu i govorio neke stvari, koje mu je ta osoba, koju je vidio, rekla. Vezana je čak i za neka proročanstva glede mog života.

A pred kraj života, doslovno ga je obuzeo demon. Uzeo je nož i pokušao ubiti. Jedva smo ga zaustavili u tome. Naravno, to nije bio uopće on, jer koliko sam ga ja poznavao, on nije bio sklon ubijanju, apsolutno nikada. Taj demon u njemu je režao i vikao kako će nekoga ubiti. Režanje nije bilo u njegovoj prirodi.

Čini se da me demoni motaju oko malog prsta. Poigravaju se sa mnom.

Quote:
ne zamarajs e rpevise sto je netko rekao da jesi,time djeluje na tebe,svi su envaznio jer svi su smrtnici,kuzis,vazno je samo ono sto ti radis akoc es se previse brinuti sto drugi su ti rekli msile o tebi bices njihov rob misli,a to nijem dobro,bori se protiv toga
Vidiš, ja mislim baš da upravo takve osobe napadaju, koje nisu svjesne opasnosti ili koje imaju uska gledišta na život. Najviše od svega ciljaju baš niže obrazovane ljude ili one, koji su se upropastili kojekakvim porocima u prošlosti.

Quote:
koga briga sto je neka budalatina rekla,tako razmisljaj,neka ti bude vazno da se spasis i da slusas Boga,sve ostalo je pisaka na neki nacin kuzis,pij cistu vodu ili pisaku svojim Umom na tebi je,a to sto ti je taj rekao je pisaka,dakle njegovo msiljenje,skoro pa nevazno
Nije stvar u mojem opterećivanju time. Ja sam zanemarivao ono što mi je bilo rečeno, smatrao sam to blesavim, pokušao to zaboraviti, ali jednostavno ne možeš. Pokušaj to zaboraviti i ko za vraga, banut će ti samo na vrata, nenadano. A i previše sam već izložen raznim demonima, da bih samo odmahnuo rukom i rekao kako me se ne tiče. To je već godinama prisutno kod mene.

Postoje očigledno neke više dimenzije, u kojima vladaju demoni. Nešto tipa Silent Hill i slično, tzv. druga stvarnost, ali više nalik paklu.

Ima još nešto neobično glede moje majke. U snu bih više puta ostao bez zraka, teško sam disao i ukazala bi mi se osoba nalik majci, koja me stalno ukoravala zbog nečega i gledala s prijezirom. Zamolio bih ju da mi pomogne, jer sam ostajao bez zraka, a ona bi samo odlučno odbrusila, da mi tako i treba, kada sam ovakav i onakav.

I još nešto neobično se događalo glede spavanja. Imali smo neke zajedničke halucinacije i jave. S obzirom na to da smo spavali u istoj sobi i ona je vidjela više puta isto što i ja. Naravno, to se događalo sve kada sam još bio klinac. Malo neobično, da jedna osoba halucinira recimo, dok to isto druga osoba sanja.


I Kostelac je upravo na svojim stranicama objavio nešto slično, što se dogodi kada zažmiriš i naglo otvoriš oči. To sam i ja znao imati godinama. I još mi se djelomice pojavljuje pred očima kao neki mračni oblak, kada spavam na leđima. Nekada sam bio jako izložen tome, na kojoj god strani spavao, a sada mi se javlja samo kad spavam na leđima.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom