Pogledaj jedan post
Old 17.01.2016., 13:10   #2
Prvo... ne piši post za postom nego gurni sve u jedam post.
Drugo kaj trolaš ili je ovo istina?
Meni izgleda da si ti nesiguran, posesivan i da bi ženi komandirao sa kim da se druži. Tebi smeta ta razvedena žena da tvoju ne pokvari pa joj otkrije da ti nisi rodno cvijeće kakvim se predstavljaš ?
Tebe to muči.
Zaš kaj... samo guraj i gnjavi ženu, uskraćuj joj normalne stvari, kontroliraj se pa buš je gurnuo ravno u ruke nekom drugačijem muškarcu punom ljubavi, razumijevanja. Nekom emancipiranom.On nije klinka i ne bu te takvoga trpila do penzije.
Daj se saberi i ne uništavaj si brak sa svojim kompleksima i projekcijama.
Kaj te muči kaj stariš ? Điii nije sve u izgledu, daj delaj na nekim drugim vrlinam osim izgleda i mladolikosti.
Ona nije sa tobom u barku na silu pa ako želi sutra te može ostaviti. Ne maltretiraj i ne davi.
Ti sigurno imaš frendova sirovina pa ti tvoja žena ne komandira sa kim ćeš od njih u birtiju. Kako to ponižavaš ženu nakon 20 godina braka ? D aje maloumna pa bu je neka REBEKA ... nagovorila na preljub. Koliko ti žena ima godina ? Koliko ste skupa ? sram te bilo kako misliš o njoj kao da je glupača.Da se prema meni tak postaviš i da očekuješ da izbacim neku frendicu jer se tebi ne sviđa čekali bi te papiri za razvod.Imam dojam da ti je žena puno podilazila a ti si nezreo da to shvatiš kao njenu dobru volju a ne obavezu. Dragi moj radi na samopoštovanju pa ne buš imao ove paranoje.
Žena ako je razvedena nije... sram te bilo.
Imam I dojam da svojoj ženi ideš pomalo na jetru.
Koji te to muški klimakterij drma ? Daj malo razmisli i odrasti konačno.Btw. jel ti svoju ženu varaš ? Meni to tako miriši.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom