Pogledaj jedan post
Old 21.04.2017., 18:29   #78
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ti opravdavas svoje lose postupke
Upravo tako.

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Uz to, mozes li diskutirati bez da djelujes toliko defanzivno, uvrijedjeno i naroguseno?
Kako si mogao vidjeti na mom primjeru, ne baš.

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nisi mi objasnila kad je ok varati pa pretpostavljam da ces razumijeti kad te se prevari jer skoro svakom varalici je njegova prevara razlozna.
Očito da je da ona ima svoja opravdanja, baš kao i što sam kažeš - varalice uvijek imaju opravdanje.

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Tesko je pricati s tobom pa cu sad odustati jer racionaliziras i jos dodajes i pjenis se na nesto sto nitko nije rekao.
Upravo to... Valjda si je umislila da je napadnuta ili što već?!? Ja recimo opravdavam nasilje i bez obzira što ja kažem, ona zna bolje od mene što ja "mislim".

Veliš joj da je nije u redu ni ispravno varati, ona ti odgovara da si nezreo i neiskusan. Ponoviš opet isto, a ona kaže da si manijak i da podržavaš nasilje nad ženama. Ti opet ponoviš kako nije ispravno varati, a ona pak ima dobro opravdanje koje nema veze sa zdravim razumom.

Rekao si i sam, nije lijepo to što joj se dogodilo (iako sad čitajući njene odgovore nama forumašima mogu i posumnjati u to tko je nad kim vršio nasilje i jel nasilja bilo; nije da tvrdim da izmišlja, ali ne bih ni tu mogućnost izostavio), ali kako ga je ostavila nakon prijevare, mogla ga je ostaviti i prije. Tu se apsolutno slažem i to je sve što sam tvrdio, ništa više, ništa manje.

I još jedna bizarna stvar, sad ženska tvrdi da i prevareni trebaju opravdanje?!? WTF?
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom