Pogledaj jedan post
Old 27.09.2017., 07:08   #271
Evo da te malo utješim bar što se lica tiče. Isto tako PCOS i 7-8god na kontracepciji. Pokušaj skidanja jednom u tom periodu lice buknilo momentalno,M ni na vidiku. I evo u 12.mj će biti 2god da sam se skinula sa pilula i lice se ništa nije pokvarilo, znači stanje kao na pilulama. Hormoni svi super nakon 3mj osim AMH koji je u nebesima, PCOS se na UZV vratili u punom sjaju. Ja sam od dana kada sam se skinula sa pilula išla pravac ginu i to MPO koji me od tada prati ali za sad je sve bezuspješno. Moj savjet pusti sad par mjeseci da vidiš hoće li dolaziti M, izvadi hormone i sve što treba i ako je to sve zbrčkano pravac ginu pa ćete krenuti sa pokušajem izazivanja ovulacije (klomifen ili nešto slično+folikulometrije) itd itd sve ima svoje korake. Ja sam već u MPO vodama, imala jedan IVF, zbog hipera završila u bolnici i nakon toga odradili transfer no nije bija uspješan. Tako da samo strpljenja, cila poanta PCOS je doć do O jer je to ono zbog čega nam je teško ostat trudna. BlackBerry je to lijepo objasnila. Ugl svak je individualan i pravilo je da pravila nema tako da sretno. I viruj mi kad kreneš u borbu za trudnoću lice će ti biti najmanja briga kakvo god ono bilo
NoStress is offline  
Odgovori s citatom