Pogledaj jedan post
Old 27.09.2017., 08:48   #272
Quote:
NoStress kaže: Pogledaj post
Evo da te malo utješim bar što se lica tiče. Isto tako PCOS i 7-8god na kontracepciji. Pokušaj skidanja jednom u tom periodu lice buknilo momentalno,M ni na vidiku. I evo u 12.mj će biti 2god da sam se skinula sa pilula i lice se ništa nije pokvarilo, znači stanje kao na pilulama. Hormoni svi super nakon 3mj osim AMH koji je u nebesima, PCOS se na UZV vratili u punom sjaju. Ja sam od dana kada sam se skinula sa pilula išla pravac ginu i to MPO koji me od tada prati ali za sad je sve bezuspješno. Moj savjet pusti sad par mjeseci da vidiš hoće li dolaziti M, izvadi hormone i sve što treba i ako je to sve zbrčkano pravac ginu pa ćete krenuti sa pokušajem izazivanja ovulacije (klomifen ili nešto slično+folikulometrije) itd itd sve ima svoje korake. Ja sam već u MPO vodama, imala jedan IVF, zbog hipera završila u bolnici i nakon toga odradili transfer no nije bija uspješan. Tako da samo strpljenja, cila poanta PCOS je doć do O jer je to ono zbog čega nam je teško ostat trudna. BlackBerry je to lijepo objasnila. Ugl svak je individualan i pravilo je da pravila nema tako da sretno. I viruj mi kad kreneš u borbu za trudnoću lice će ti biti najmanja briga kakvo god ono bilo
hvala puno, znam da ce mi lice tada biti najmanja briga ali samo kad se sjetim te pauze od tableta muka mi dode na sto sam licila
puno srece ti zelim na tvom putu do bebice/a
__________________
ma mogu ja to
zašto ne is offline  
Odgovori s citatom