Pogledaj jedan post
Old 30.05.2007., 18:39   #1
Nemam prijatelja (ovo nije tema za oglase)

eto, kako i naslov kaze, ja nemam prijatelja. ni jednog. imam decka i to je to. poznanike s posla ili njegovo drustvo ne racunam jer su njegovi. kaj ak ce se dogodit prekid? a uvijek postoji sansa.. u zadnje vrijeme se dosta prepiremo.. uvijek se savjetuje ljudima da se okruze prijateljima, da izlaze, da se zabave, a ja necu imat ni gdje ni s kim... kako da nadjem neke frendove? mislim, u skoli sam imala frendove, (sad na faxu nemam jer sam izvanredan smjer i puno radim) i izgledalo mi je ko da me vole, pricali smo o svemu, bili nerazdvojni... al negdje je to sve nestalo... i sad nemam doslovce nikoga. nikoga za kavu poslije posla, za izlaske, za proslavu rodjendana, za plakanje na ramenu.... tesko mi je... s vremenom razmisljam da je neki veliki problem u meni kad nemam nikog, svi otidju... a s druge strane, dobra sam prema njima, slusam satima, dajem savjete, posvetim im se, zabavljam ih, ako treba postanem klaun... ali na kraju, nekako se sve to valjda zaboravi i postanem suvisna... neznam... is it really me???

Dragi forumaši. Ovo nije tema za Oglase. Takva tema postoji na US-u i svi oglasi će biti izbrisani i sankcionirani.

Zadnje uređivanje Éowyn : 12.10.2015. at 11:09.
Lya is offline