Pogledaj jedan post
Old 26.06.2010., 13:43   #13
Quote:
šimunčica kaže: Pogledaj post
Pohvaljujem otvaranje ove teme !!! Bravo !!! Sad imamo cijeli put za prije i poslije....
Ne znam Mayo da li sam te već pitala,čini mi se da jesam... da li je to u Zagrebu išlo preko hzzo-a? Nema logike da u Rijeci može a kod nas ne može...mislim ako se kod nas mora platiti tu nešto ne štima,a ja nemam novaca za tako nešto pa bih morala svakako u Rijeku,što nije tako strašno ali ako se može tu...Ja sam pri kraju i sve bliže odluci da riješim kožu pa me svaki detalj interesira. I Mayo, pa daj nam koju slikicu i golog trbuha i tebe...ne znam koliko me pamet služi ali mislim da tvoju slikicu nisam vidjela...Pusa
Meni je još sve jako friško, ali već sada mogu reći da bih opet sve ponovila za ovo zadovoljstvo. Što se plaćanja tiče, nisam platila, ali imala sam i herniju tako da mislim da je operacija bila medicinski indicirana.
Pripreme... pa ovako: Prvi susret s dr. Gverićem bio je negdje u travnju. Mogla sam i ranije biti operirana ali sam radi svoga posla molila najzadnji mogući termin proje godišnjeg.
Obavila sam standardni set pretraga vezano uz anesteziju. Mislim da to ovdje ne trebam ponavljati jer smo svi to već prolazili.
Primljena sam u bolnicu u ponedjeljak. Za ručak samo juhica, dalje ništa. Popodne klistir. Ujutro kompletno brijanje. Odlazak u salu. Tamo me crtao i slikao. Operacija je trajala oko 5 i pol sati. Navečer su me vratili u sobu. Prva noć - OK. Dok teče kontinuirana analgezija dotle je sve OK. Prvi dan nije bio baš genijalan: bolilo je, primala sam krv pa mi sestra nije htjela paralelno dati analgeziju (da ne bi došlo do reakcije?!). Popodne sam se digla, izvadili mi kateter i tu noć sam već sama išla na WC. U petak mi je izvadio drenove, previo i - doma. Još uvijek me boli i utrnuto mi je pol trbuha, ali ništa što se ne bi moglo podnijeti. Popijem si Brufen 400 i - to je to. Upute su: lagana šetnja i ništa raditi. Kontrola i prvi prevoj 5.7. Imam samo crtice po trbuhu koji nije bio tako napet... hmmmm... mislim nikad kod mene... hehehe...
Vanjskih šavova nema, tako da se nadam da će ožiljci biti tanki.
Slikice... čekaj dok mi skine te folije, a osim toga sigurna sam da nemam sliku od prije! To je nešto što ne bih željela nikad više vidjeti, pa tako nisam ni slikala!
MayaMia is offline  
Odgovori s citatom