Pogledaj jedan post
Old 05.08.2010., 21:04   #1
Veza nakon razvoda

vjerojatno otvaram temu koja se vec negdje raspravljala, ali nisam uspijela nista konkretno naci.
naime zanima me iskustvo razvedenih muskaraca i zena: koliko dugo vam je trebalo nakon rastave braka da se osjetite spremni i voljni zapoceti novu vezu?

evo, da kazem vise o svom iskustvu: rastavljena sam dvije i pol godine nakon 13 godina braka. odmah nakon rastave, imala sam nevjerojatnu potrebu da odmah, podhitno nadjem nekoga za vezu, sex, sve to skupa i jos vise. valjda za sve ono sto sam ocekivala da cu dobiti u braku, a nisam. toliko mi je to bilo potrebno da sam cak bila spremna i neke svoje kriterije drasticno promjeniti. to mi je bilo......ma skoro pa najbitnije u zivotu. na srecu, imam dobru i kreativnu karijeru pa me je ipak to malo zaustavljalo.
taj period je trajao oko godinu, godinu i pol. bez nekih vecih uspijeha, ali prvenstveno zato sto mislim da apsolutno nisam bila spremna na novu vezu.

i sad mi se nekako cini da jesam. znam po tome sto mi to vise nije tako goruci prioritet. naime imam feeling da mi se nikud ne zuri i da mi nije nikakva presa.
voljela bih znati kako je to bilo drugima.
__________________
Unfuck yourself

Zadnje uređivanje Nausikaja : 05.08.2010. at 21:11.
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom