Pogledaj jedan post
Old 06.08.2010., 12:30   #13
dada, da li ti mislis da je ovo sto si napisala da si kopnula, da si gubila samu sebe, ima veze sa cinjenicom da je on imao ljubavnicu? iako ti to mozda nisi znala na nekom svijesnom nivou, ali nesvjesno vjerojatno jesi. sto mislis o tome?

moj bivis muz takodjer je imao ljubavnicu i to curu koju sam ja jako dobro znala. prije nego sto se njihova afera razotkrila, ja sam nekoliko puta sanjala kako me on vara s tom curom i jos mu to tuka naivna ispricala sva u cudu, kao ne znam sto mi je i blabla. on je naravno mudro sutio. ili je odgovarao nesto poput dada, tvojeg bivseg, da ja samo izmisljam probleme tamo gdje ih nema i da sam objesna i da nikad nisam zadovoljna, itd. itd. (bas je to taj gaslihting o kojem sam pricala).


i definitivno sam dozivjela trenutak srece kad se on konacno bio iselio i kad sam ostala sama. znam da sam danima lezala u dnevnoj sobi na tepihu sa razbacanim jastucima oko sebe, gledala totalno cool filmove cijelu noc i pijuckala neko suepr dobro vino....

ali....nekako, ja bih sada mogla nanovno krenuti. ne brak, ne suzivot, iako nemam nista protiv braka per se, imam samo protiv losih brakova. dakle, ne suzivot, to bi mi bilo preextremno, ali neku vezu, vezicu.....apsolutno da. sto vise, osjecam se sada mudrijom, kao da puno bolje znam sto zelim i da imam vise sanse da ovog puta ili bilo kojeg slijedeceg puta izaberem bolje.
no vidjet cemo kad i ako dodje do toga koliko ce moj entuzijazam trajati.

u svakom slucaju, puno vam hvala svima na stvarno dubokim i perceptivnim odgovorima. nevjerojatno je koliko mi sve ovo osobno pomaze
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom