Pogledaj jedan post
Old 20.10.2007., 20:06   #5
Moja baba je moje kašljanje ono suho i ono zrelo liječila tako da bi mi skuhala čaj od kadulje, karamelizirala šećer i preko njega vrućeg prelila čaj i to bi mi dala piti. Tako 2 puta dnevno i prolazilo bi mi kroz 2-3 dana ko rukom dignuto. Inače, čim bih popila bi mi odmah bilo lakše.
Ako se grijete na centralno, obavezo stavljajte posude sa vodom na njih ili mokre ručnike. Zrak ne smije biti suh.
Nemojte je kljukati s antibioticima, samo će joj se uništiti imunitet. Radije joj dajte puno voća, tekućine (čajevi) vitamina i sve što može dignuti imunitet. Preporučujem ti Nativni propolis (www.hedera.hr )
Kad počne kašljati neka pošteno to odleži. Inače taj zadah može biti od hrane koji se sakupi u kriptama (rupice) krajnika koji nastaju kao posljedica upala. Iako su možda izbrazdane, ne znači da je njihovo stanje takvo da više nemaju funkciju. Možda bi bilo najbolje je odvesti kod specijaliste (ako ste u ZG, u Klajićevu) da procijeni. Nažalost, ovi opće prakse vole puno davat antibiotike onda kad treba i onda kad ne treba.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom