Pogledaj jedan post
Old 14.09.2011., 16:50   #19
Kako sada stvari stoje za cijelu RH bi bilo najbolje da objavimo rat recimo njemačkoj oni nas napadnu mi se predamo i onda se rješimo cijelog političkog vrha
Možete vi pričati ˝mi nebi ukinuli HRZ mlaznu komponentu˝ ništa od toga kad nema novca ni za osnovne stvari
Što RH proizvodi osim pokvarenih političara? NIŠTA i sad od kud bi mi skupili lovu za 10-15 aviona o kojima se priča?možda na kredit? to je samo nama hrvatima slično da kupujemo trenutno nepotrebne stvari a ono bitno zapostavljamo i uništavamo naravno večini tako paše pa dok duramo duramo meni je super boli me kita za ostalo
A takav pristup je u kompletnom društvu i na sva sranja sad nam bi najviše trebali 10 novih aviona i kompletni rezervni djelovi a možda da i mehaničare i pilote naručimo sa njima pa kad propadamo neka propadnemo sa stilom

To bi se objasnilo ovak kako večina hrvata radi npr: proda se gradilište kupi se auto ali nema veze što bi trebalo na kući prozore promjeniti i promjeniti crijep na krovu jer ko gleda u čemu taj lik živi glavno da ima novi auto to što nema gotovo nikakvu korist od njega nema veze
Kad bi mi kupili avione i naplačivali čuvanje zračnog prostora recimo BiH i SLO i da se ta lova okrene onda kupite ih čim prije, ali ako če to biti da naši piloti polete 2 puta na godinu za oluju i još jednom tek toliko jer su im srezali broj sati letenja ili smanjili troškove goriva onda treba ukinuti sve osim vatrogasnih aviona i transportnih helikoptera jer če to biti bačeni novac
BD-zg is offline