Pogledaj jedan post
Old 24.09.2012., 15:43   #127
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
...dakle, drage moje...
...izgubila sam i ponovno pronasla svoje omiljene cipelice ...strasno su udobne, od mekanog velura, a nekad su bile i vrlo lijepe, ruzicaste - medjutim, kako su vec par godina stare, s vremenom su se malo i ofucale, a mnogo vise isprljale, tako da vise nisu ni priblizno svjetloruzicaste kao nekad, vec nekako prljavoruzicasto-sive s tamnijim rubovima medjutim, kako ih jako volim, ne zelim ih se josh odreci, vec bi ih rado nosila josh barem malo, ali bi ih bojanjem dovela u red - medjutim, ne znam gdje bi se u Zagrebu mogle obojati cipele od velura...najradije bi ih obojala ponovno u neku veseliju boju (ne mora biti roza, ali crvena, plava...iako bi ruzicasta bila idealna ), ali ne znam radi li se to uopce igdje?
...ima li medju vama netko tko zna malo vise od mene? svaka pomoc je dobrodosla...

Hej, ja sam imala tamnoplave balerinke od brušene kože i pošto su se bile ofucale, htjela sam ih obnoviti pa sam tražila sprejeve u boji i pronašla jednu trgovinuu staroj vlaškoj sa sprejevima u boji za obuću. Super su mi ispadale s tim, ali sam ih svako malo obnavljala jer se na njih hvatalo svašta, ali to nije bilo do spreja, inače su takve bile. Pa preporučam sprej u boji.
SinatraM is offline  
Odgovori s citatom