Pogledaj jedan post
Old 28.10.2012., 00:48   #17
Quote:
ZenaZmaj kaže: Pogledaj post
Sotonizam je široka lepeza filozofije , djelovanja i vjerovanja. Svi imamo pravo na izbor vjerovanja , načina života i filozofiju življenja. Kao pojam sotonizam ima samo jedno značenje -kraljevstvo podzemlja , sve što je suprotno od svijetla.
Ok, reci ti meni zašto se onda love za Lucifera čiji je doslovni prijevod Nositelj Svjetlosti. Zašto sotonisti, koje sam kontaktirao preko neta, koje sam upoznao uživaju u životu više od kršćana?

Nikad nisam sreo sotonistu kojemu je glavni simbol čovjek na samrti

I ovdje ne mislim na tinejdžere nezadovoljne životom. To je problem države a ne vjere.

Quote:
Mladi ljudi , adolescenti ne razmišljaju najbolje. To nije mudrost i to smo svi prošli , a shvatili nakon 20 godine. Tad smo najpametniji, hrabri i blesavi ali i najranjiviji. Tad smo lak plijen, vrlo lako nas se izmanipulira ..u ime ovog ili onog. U jednom vremenu vidjela sam mlade ljude od svoih 17 godina koji su tjekom egzorcizma, levitirali, zavijali kao ranjene zvijeri..grizli..da ne duljim , da baš kao na filmu. Ružno da jedna mlada duša trpi takvo mučenje. Zašto? vjerovao je. Priključio se grupi, ogladnio je za znanjem, privula ga je misterija okultizma a onda problemi.
Aha, većina je nas shvatila svašta kada više nije imala roditelje koji bi ih financirali

I kao što rekoh, problem nezadovoljstva mladih je stvar države i vlade koja im ne daje nikakvu perspektivu. Nema posla, nema perspektive, shvati da se dobro ne vraća dobrim i n kraju shvati da inteligencija i moral ne znači da će imati pristojan život...bar ne u našoj zemlji. I šta mu onda preostaje nego da se okrene najfantastičnijim izmišljotinama kako bi si olakšao život.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom