Pogledaj jedan post
Old 05.07.2006., 13:23   #14
Quote:
agnessa kaže:
""Da, hoće, ali to uopće nije tvoj problem, možda joj je neugodno.
Ja sam recimo, strašno sramežljiva osoba i lakše mi je ako neke stvari se ne usudim pitati u RL, pitati ovdje na forumu.
Uostalom, podforum Zdravlje, je jedan podosta ozbiljan podforum, na kojem se često zna pronaći školovanih i kompetentnih osoba, te ne vidim razloga, da ako je ona postavila pitanje da se iz njega ide raditi cirkus.
Evo žao mi je ako sam malo preburno reagirala prema tebi jer vidim da si novija, ali malo me tvoja reakcija razljutila jer su takvi postovi svojstveni za Kokošinjac i sl. podforume gdje svaka malo ozbiljnija tema padne zbog kokošarenja određenih jediniki i na kraju se u moru stranica jedva razaznaju dva, tri mudra odgovora""


Nisam nigdje rekla da je to "moj" problem(?!) Odakle samo vadiš te zaključke "pune iskustva" utemeljene na kvantitetu postova ???
Ako je i sramežljiva osoba (kako pretpostavljaš), ne znam kako će onda uopće ući u ordinaciju, odluči li učiniti zahvat sa grudima? Nisam još čula da se može najprije primiti anestezija...pa onda uđeš u ordinaciju (?!).
Nadalje, nitko nije radio cirkus od njena pitanja....cirkus je počeo ovim prepucavanjem.
Ne znam samo odakle ti taj rječnik tipa "kokošarenje", ukoliko govoriš o ozbiljnim postovima....Malo kontradiktorno ipak, zar ne?
Kao što ti imaš pravo iznositi svoje veleumne postove i razmišljanja, tako i ona ima pravo postavljati pitanja koja ju zanimaju.
Vidim imaš ogromnog potencijala za podforum koji se nalazi malo više gore, pa daj molim te poštedi me svojih vrlih upisa i ne obraćaj mi se više.
Ujedno bih zamolila modove da pobrišu ovo glupo offtopićarenje i korisnicu agness upute na za nju savršen podforum, a ovdje se omogući prilika da djevojka dobije odgovor na svoja pitanja, bez nekakvih glupih upadica,
hvala.
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom