Pogledaj jedan post
Old 14.11.2008., 17:36   #57
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post


šta se tiče boli-laže svatko tko kaže da ne boli.neznam čemu lagati
Agreed. Ja imam na bedru i bolilo je. Mislim logično- bol je upravo takva kakva bi i trebala bit- grebanje iglom po koži. Jedino kaj se navikneš nakon nekog vremena...mene tetovirao Robi (il je to bio Senf? Koji je koji?) negdje sat vremena..i nakon pol sata me već manje bolilo jer su me valjda zašorali endorfini & co.

Quote:
aleta kaže: Pogledaj post
ja sam isto išla kod Robi &senfa (senf me tetovirao) i slažem se s komentarom na zeletov salon - pored svih para ukucanih u njega izgleda mi ko neka opskurna rupa.. osim toga, lik koji me trebao tetovirat (nije zele) je imao tako bahat nastup da sam se u sekundi okrenula na peti i otišla.. kod robija, sasvim druga priča - salon ko frizerski, lik ljubazan i vrlo simpa (taman prije mene bio Gobac, radio je neku zmajčinu ili nešto sl. na ramenu).. tetovaža je ispala vrhunski, prezadovoljna sam. i nije ni malo bolila (ko neko malo grebuckanje - rađena je na gležnju)..
Oke, čekaonica kod Zeleta je malo pretrpana (osobito otkad su se spojili s Gandalfom pa dolazi duplo više ljudi...i onda uz one đinđe po zidovima prostor zgleda još manje...a atmosfera ko na kolodvoru..svi nešto vrte, razgledaju...šiznula bi da tam radim za pultom) ali prostorije za pirsanje/tetoviranje su kaj se higijene tiče a sad ako čovjek voli radit uz đinđe na zidu...a kaj bum mu ja, meni tak ravno.
Ja preporučam Robya i Senfa isto...iako ništa protiv Zeleta (ne znam za ostatak...ja sam tamo pohodila dok još nije bilo Gandalfa s njima). Nije badava najpoznatiji u Hrv. Al o cijenama bi se dalo popričat.
__________________
I don't care what you think, as long as it's about me.
Elaine123 is offline  
Odgovori s citatom