Pogledaj jedan post
Old 23.04.2009., 15:14   #96
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Najiskrenije sumnjam u namjeru zaštite djece, već mi sve ovo smrdi na predizborno bacanje prašine u oči.


to je razlika između optimista i pesimista. ja vjerujem da je nekome tko se sustavno bavi zaštitom djece u interesu već dulje vrijeme da ovakav zakon prođe. a to što je možda prošo baš sad, pa jebe mi se, zakon je ok.

Quote:
I ne vidim razloga zašto misliš da mi je potrebno objašnjavati o čemu se radi u ovom prijedlogu. Nigdje nisam spominjao spolne odnose između vršnjaka.
oh, pardon. nisam dobro izvagala što smijem, a što ne spomenut.


Quote:
Praksa nam to iz dana u dan pokazuje. Najebu svi osim onih koji trebaju. Kriminalci najgore vrste slobodno šeću ulicama, a oni bi se bavili podivljalim hormonima tinejđera. Nigga pleez.
to je, nažalost, dobrim dijelom istina. to da kriminalci šeću ulicama, al bogami, nije da je cvijeće u zatvorima. tamo su u 99 % slučajeva upravo oni koji i trebaju biti. problem je u tome što nemamo dovoljno zatvora. jasno, ovim ne želim reć da nema krupnih grešaka te da najgori mamlazi prolaze lišo. al to nije slučaj samo kod nas. mislim, svi znamo da svaka zemlja ima svoje antađibl buđovane.

nego, što te toliko smeta činjenica da je kažnjivo ševit djecu mlađu od 16?

Quote:
Čak i da je pokuša legitimirati, nema na to ikakvo pravo. Legitimirati smiju samo službene osobe. No, jedna stvar je ovdje full zanimljiva: sve se uredno držite tlapnji o curicama koje vrebaju stariji tipovi. Zašto se ne zamislite o dječacima koje vrebaju starije žene vaših godina?
ma svakako, meni je apsolutno jednako jel vreba stariji tip il napaljena baba. mislila sam da se to podrazumijeva. istinabog, statistika kaže da češće vreba stariji tip

a što se legitimiranja tiče, pa i rekla sam da je malo vjerovatno da bi to netko napravio. ne toliko zbog činjenice da na to nema pravo, nego to, onako, kvari momenat u zanosu.
i zbog sveg toga predviđan (i dalje) puno sranja


Quote:
Neradna nedjelja je još stariji zakon.
Ako su stari znali toliko bolje od nas, zašto ih ne poslušamo i na ovu temu?
složili smo se da je pitanje interesa. al neradna nedjelja je, govorim u svoje ime, dakako, manje bitan problem od činjenice da netko morti upravo sjebaje jedan mlad život tvrdeć kako je petnaesta idealna godina za otkrivanje čari seksa, a on/ona je sa svojih 15 godina više eto baš idalan/idealna učitelj/učiteljica. i još k tome ga/ju voli.
__________________
neću žvake, oću kusur

Zadnje uređivanje proVINCI'jalka : 23.04.2009. at 15:25.
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom