Tema: Šamanizam
Pogledaj jedan post
Old 17.08.2009., 18:22   #38
Quote:
nije me dugo bilo, jučer se vratim s godišnjeg, provirim malo na forum kad - eto ti nakon dugo vremena odgovora baš na ovoj temi! kao da si pogodio kad ću doći?! da shvatim to kao neki znak?

Znak?Hm,slab sam ti ja u tumacenju znakova.Da mi svijetli jumbo pink neonka sa razglasom
sa dinamovog stadiona iznad glave ja ne bi vidio taj znak a i ako bi ga vidio
siguran sam da bi to moja pametna glava nacifrala i krivo protumacila.
Ne znam sta trazis?Ukoliko trazis iscjeljenje onda ne mozes fulat jer čiča tamani
bolesti pokretom malog prsta.

Quote:
još nešto: ako sam dobro shvatila, ti si bio kod njega samo jednom?
i u taj jedan put riješio ti je tvoje probleme?

Da,bio sam samo jednom kod njega i uspio mi je pmoci no vjerojatno ne ide uvijek tako.
Gospodja sa kojom sam razgovarao u cekaonici bila je 17 puta dok ju nije do kraja izlijecio
ali kod mene je bilo valjda lakse zato sto sam se htio i svjesno i podsvjesno rjesit bolesti i nisam imao otpor prema izljecenju i samanu a mogu si zamislit kako se osjecala ta starija
gospodja koju je bolest natjerala da posjeti nesto njoj strano pa je valjda tolko dugo trajalo.
Pa ustvari ne znam sta je tocno sa njim.Razgovarao sam sa covjekom koji mi se predstavio kao
njegov dugogodisnji prijatelj i tak smo malo popricali i kaze da Nikola nece vjerojatno
prije nove godine radit posto je dugo vremena radio bez odmora i svi su ga vukli za rukav
a on nije odbijao nikoga u sto sam se uvjerio dok sam bio tamo pa mu treba malo odmora.
Nadam se stvarno da ce nastavit svoj rad jer nisam siguran da ima puno(ako i uopce) na nasem sirem podrucju
onih pravih iskonskih samana(bunika ekipu ne racunam )i trebali bi bit sretni
sto su nam americki samani poslali takvog covjeka.
Inace tek sad vidim da onaj link na clanak koji sam bio nasao ne radi pa sam nasao novi
http://www.vjesnik.hr/pdf/2007%5C07%5C21%5C26A26.PDF
pa kog zanima nek si procita.

Quote:
nisam odavle, gdje si? opet nestao?
Ma nemam ti ja previse vremena za fejsbuke i forume.
Radim u rudniku i život mi nije lak
Sorry al stvarno nisam cesto ovdje.Ukoliko imas jos nesto za pitat
pitaj pa ako uhvatim vremena preko kojeg vikenda odgovorit cu
ali ne znam ti ja puno o tom covjeku posto sam ga samo jednom vidio.
Siguran sam da tu ima ljudi koji puno vise znaju od mene i ja bi
takodjer njih htio cut kao i ti vjeruj mi.
nisamodavle is offline  
Odgovori s citatom