Pogledaj jedan post
Old 02.11.2015., 13:24   #57
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ja ne occekujem da mi se odmah odgovori, a narocito mi ne pada na pamet provjeravati kad je netko bio on line i razmisljati o tome zakaj nije odmah odgovorio na moju poruku.
Odgovoris kad ti je zgodno.
Ni ja ne volim biti pod pritiskom da se odmah na sve moram ocitovati.
I na starom mobu , koji koristim, su mi svi zvukovi i vibra zgaseni i kad se meni hoce, pogledam i vidim ko me zvao/poslao poruku.
Ma ni ja ne očekujem da mi se odmah odgovori niti provjeravam kad je netko online, ali neću da ljudi misle da sam ih blokirala ili tako nešto kad se taj "seen" ne bi pokazao uopće
Jedino ovako kad je nešto hitno ili kad je pao neki dogovor pa onda ta osoba izbjegava odgovoriti, a meni je hitno, jedino to mi je glupo, ali dobro, pokazuje na čemu sam i da nema ništa od toga.

Ja kad vidim i odgovorim... Malo mi je smiješna drama oko toga, pisano je čak dosta članaka o tome kako to sakriti, ono koji klinac. napisati članak o tome, haha.

E mene živciraju "brutalno iskreni ljudi" koji govore svima sve u facu i vrijeđaju time ljude, a kad ih progovoriš brane se da su iskreni. Ne, nego su netaktični i nekulturni.
black fairy is offline