Pogledaj jedan post
Old 26.11.2016., 09:12   #4
Evo i ja sam u sličnoj situaciji kao i Morticia samo još dosta neizvjesnijoj i težoj jer mene je ostavila supruga i ostavila mi dvoje djece,još nismo razvedeni na papiru mada kao da i jesmo jer nje nema već 4 mjeseca i nitko nezna gdje je nit se javlja našoj djeci,uskoro će je tražit i interpol jer ju "obična policija nije pronašla".

Znači prije nego je raskinula samnom rekla mi je da i kad je ulazila u brak samnom da je nekog drugog voljela više, znači po tome ona nije ustvari nije znala šta želi, i htjela je već nakon godine dana braka vratit se tome bivšom dečku, ali eto nekako smo opstali u braku i gurali tako oko 5 godina, ali nisam ni ja bio bez grijeha jer sam igrao kladionicu, ali šta se tiče toga nisam ja tu sad trošio neke velike novce,ustvari prvo mi je bilo da si naše obiteljske potrebe namirimo a zatim ono nešto sastrane sam znao odigrat u kladionici,medjutim ona je rekla da mi je kladionica važnija od nje šta nije bilo istina jer mi je jako bilo stalo do nje, i da šta se tiče te kladionice jedan sam od rijetkih šta je dobio velike novce na njoj i ona je to znala, ali i ja sam kasnije shvatio da se ljubav ne kupuje novcem već sa iskazivanjem više pažnje prema partneru, ali nije da sam ja bio hladan i da se nisam mazio sa njom ili pokazivao joj uopće pažnju već je ona to doživjela očito tako,neznam možda ima veze i šta je ona lav u horoskopu, lavove se inače mora veličat i ako im ne pokazuješ dosta pažnje i veličanja cjelo vrijeme oni se hlade od i vrlo vjerojatno ostavljaju takve partnere prije ili poslje,tako i piše kod opisa znakova u horoskopu kakav je tko, i da medju nama je bila i ta razlika da je ona ekstrovent a ja introvent, i to u muško ženskim odnosima mislim da nije baš idealna kombinacija,pogotovo ako su osobe na slabijoj razini komunikacije, ekstrovent će uvijek tražit više,a introvent povučeniji će se pitat šta ne valja, tako je bilo i kod nas stalno,razlika u životnim pogledima koju smo shvatili kasnije...

I da prije nego je raskinula samnom si je našla nekog novog dečka ili ti ljubavnika jer smo još u braku na papiru preko interneta, odnosno mobitela i to je skrivala,ali kasnije se saznalo jer je kao hodala na posao u drugi grad,saznalo se tako da je preko ljeto otišla kod svojih roditelja sa djecom na praznike jer nije radila a ja sam radio i dolazio bi vikendima vidjet djecu,i kad jedan vikend nisam došao rekla je da želi prekinut jer ima novog partnera i to sve preko mobitela mi rekla...


I evo sad je već takva situacija 4 mjeseca,ne pojavljuje se uopće,nikome od rodbine se ne javlja i nitko ne zna gdje je, a ja sam sa našom djecom i nekako smo se već polako pomirili sa time,prva 2 mjeseca su bili jako tužni ali sad im je već bolje i ne plaču za mamom. Naravno kladionicu više uopće ne igram jer svu pažnju sad posvećujem djeci,jedina korist koja mi je ostala od kladionice je da sam se sad financijski zbrinuo jer sam dobio stvarno iznos za koji treba dugo godina radit i mogu djeci bar kupit svašta i njih time razveseljavat bar ako ništa drugo.

I da nisam napomenuo da nikad nije bilo nasilja medju nama,nit alkohola,pušenja i takvih poroka,znači druge stavri su bile po pitanju,prvenstveno loša komunikacija i različiti životni pogledi.

Ono šta čudi sve pa i ljude na czzss-u je kako uopče ne pita za decu. To moram priznat nije ni meni jasno,jer razvodi se dogadjaju svakodnevno i ljudi odlaze drugim partnerima,ali ne pitat za svoju djecu ja to nebi mogao tako dugo živjet da si ne vidim djecu i da ne pitam za njih,stavrno neznam.I u czzss-u su mi je rekli da im je to takav prvi slučaj da majka ne pita za svoje djete,očeva su imali nekoliko ali majka prvi slučaj.

Uglavnom prošao sam sve procedure na czzss-u i sad mi je savjetovala socijalna radnica da si uzmem odvjetnika i da se pokrene potraga za njom,naravno moram napisat tužbu razvod braka da se to pokrene, bio sam već i kod jednog odvjetnika i rekao je da će tu sigurno trebat potraga preko interpola pošto ju "obična" policija nije pronašla,moguče da je izvan granica RH.
salevart is offline  
Odgovori s citatom