Pogledaj jedan post
Old 26.11.2016., 21:57   #12
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Koliko ti je dugo trebalo Miškica da dodješ u neko normalno funkcioniranje, ono da to sve ostaviš iza sebe i da počneš živjet punim plučima, kad si osjetila pravu sreću ponovno, i jesi li nakon nekog vremena možda imala nekog novog pratnera ili si sama i dalje?..... ja baš i ne volim biti sam, volim biti voljen i voljeti nekog, samo šta je nažalost u današnje vrijeme jako teško pronaći osobu sa kojom imaš potpuni sklad i zajedničko uživanje, malo malo se netko razvodi, to su šokovi, pogotovo ako ima djece...
Normalno funkcioniranje?
Ja ne funkcioniram normalno
Nakon razvoda, trebalo mi je više godina da bivšeg maknem iz uma i života.
Puno natezanja i borbe moći.
Za vrijeme slobodnog perioda imala sam partnere, više njih. Takva mi je bila faza. Nisam se planirala vezati. Bilo mi je super.
Trenutno sam u odnosu da se često čudim jel ovo moguće? Skladno funkcioniramo zasada.
Moj bivši se vezao za drugu i počeo zajednički život nakon 6 mjeseci, pa za treću, pa četvrtu, koju je i oženio i ima sa njom drugo dijete. Za našeg sina ne pita. Prestao je plaćati uzdržavanje...ono...nestao čovjek sa lica zemlje.
Analizirala sam zašto i shvatila da je prestao kontaktirati svog sina od kada sam ja u vezi.

Selevart....ovo što ti trenutno prolaziš zahtijeva vrijeme i strpljenje.
Korak po korak...dan po dan.
Potpuni sklad ne postoji. Ali postojiš ti. Imaš svako pravo tražiti svoj sklad i ne biti usamljen u životu. Mislim da ne trebaš brinuti da ćeš zauvijek ostati sam, radije brini da izvučeš neku pouku iz svega što te snašlo i biraš bolju budućnost u budućnosti

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Posve je nebitno kako se osjećaju oni koji ostavljaju bračnog partnera. Tuđe priče i tuđa iskustva možda mogu poslužiti kao nekakva utjeha, ali nipošto kao ključ za razumijevanje tvoje situacije.
Baš tako.

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Jednako je toliko nebitno i ima li rezervu. Na ono što sada jest tvoj/vaš problem nikakvog utjecaja nema činjenica da on možda jebe ili možda ne jebe neku drugu.

Najnebitnije je ono na što si - ne znam primjećuješ li do koje mjere - fokusirana, a to je razglabanje o omjerima tvoje i njegove krivice, o (ne)opravdanosti njegovih riječi i postupaka, o tome tko je i koliko ozbiljnih svađa započeo, odradio, skrivio...

Ostavi to sve postrani i fokusiraj se na ono što je jedino bitno, a to je kako da se što ljudskije rastanete - što podrazumijeva i rastanak od razjašnjavanja, objašnjavanja, optužbi, mjerkanja, optuživanja i presuđivanja - i kako da pronađete neke komunikacijske kanale radi dobrobiti djece.
__________________
Eci peci pec, ti si mali zec. A ja mala vjeverica, eci peci pec.
Muškica is offline  
Odgovori s citatom