Pogledaj jedan post
Old 08.12.2016., 11:28   #71
Quote:
cura-sa-foruma kaže: Pogledaj post
moje mišljenje je da je njoj bilo jako loše u tom braku i da se nije osiječala voljenom, naravno da je voljela svoju djecu i naravno da h još silno voli i da joj jako nedostaju

mslim da je samo stavila na vagu, ja i moja osobna sreća ili sreća moje djece....s obzirom da je činjenca da ako majka nije sretna neće moći niti pružat ljubav drugima, i da će djeca znati i osijećati njenu tugu

žena kao ženu, ja je razumijejem, ona je bila užasno nesretna sa tim mužem i jedini način da ona opet ima osmjeh na licu je da se makne od njega i da ga više nikada ne vidi i ne čuje

pošto je neazaposlena i nema neku svoju financijsku sigurnost, kuda bi sa djecom...ona se jednostavno slomila pod svojom situacijom i otišla...

bivšem izgleda sebično što je ostavila djecu njemu na brigu ali nitko ne gleda na to da i ona ima pravo biti sretna i ako je to bio jedini način u njezinom slučaju, otići...ako ju vole, oprostit će joj svi...
Opet trollaš. Nemaš djecu. Nema NIKAKVOG opravdanja za napuštanje djece. Mogla ih je pokupiti ako nije sretna s mužem i otići k svojima, otići u sigurnu kuću ako je imala kakvih problema sa nasiljem, ali djecu se NE OSTAVLJA. Ja imam dijete i takvo nešto si ne mogu uopće zamisliti. Ti očito ne razumiješ kakva je to strahota pa zato i trollaš tu. Ne znam zašto se uopće javljaš na teme o zajedničkom životu kad ne razumiješ uopće o čemu pišeš.
Nije ti prvi put.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline