Pogledaj jedan post
Old 09.09.2017., 03:09   #1531
Quote:
Wonderwe1ss kaže: Pogledaj post
Dobar dan, odma da predem na stvar i situaciju.

Ja u busu, ulazim cvikam kartu i ocito sam prebrzo izvuko kartu van i nije se civkala (nisam ni probo rec to kontroli jer bi mi vjerovali isto kao mi politicarima). Znaci dolazi kontrolor ja lezero sjedim jer imam kartu dam njemu i eto na njoj nista ne pise. Kako me majka ucila kulturi i postivanju drugih reko ajde idemo to probat na fini nacin rijesit. Prije nego sam poceo predlagat sto mozemo kazem mi kontrolor (bio je ljubazan ne mogu se zalit) da ako ove godine nisam kaznjen da imam oprost ja reko super rijetko se vozim zetom i dao sam mu osobnu on meni izlistao obavijest o putniku (nisam siguran jel to kazna ili nesto drugo no nije bitno). Posaljem ja sve to na njihov mail kako mi je rekao da bi dobio odgovor da mi ne mogu oprostit da sam bio kaznjen u 8 mjesecu 2015. Znaci ili mi je ljubazni kontrolor lagao ili zna isto ko i ja. Naime ja sam isao malo trazit o tom "oprostu" prve kazne. Sve novine i clanci su pisali o tome, no na ZETovom webu apsolutno nista nema o tome. Niti koja su pravila (jer ocito sam mislio da svatko ima jednom godisnje jedan oprost bar sam tako shvatio od kontrolora). I ako je taj ajmo rec "zakon" tek stupio 2017 zar ne bi onda trebalo to pocet vrijedit od znaci ove godine, jer vjerujem da vecinu gradana vec ulovila jendom prije kontrola tak da mi ovo nema previse smisla.

Jel se mogu nekako zalit na to?
Kontrolor te sjebo, ne mozes se zalit. Oprost je prve kazne u zivotu, a ne prve kazne ove godine ili nesto drugo.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom