Pogledaj jedan post
Old 10.12.2017., 22:55   #658
Wikiceha, ratni kontekst se proteže kroz čitavi DS9, pa kako to da ne spada u ST?
Ovo je samo prva sezona, uostalom, čitava sezona je full serijalizirana i koliko god ti tvrdio da su likovi plošni, baš je suprotno - NAGLASAK JE NA LIKOVIMA I NJIHOVIM UNUTARNJIM DRAMAMA!!!!!!
I kad tvrdiš da nema ničeg osobnog u likovima, šta ti to znači??
Pa svaki lik ima osobnost, svaki je složen.. Samo što ne mogu biti razrađeni u detalje u 15 epki, kontaš?
Vidit ćete kako će to biti dobro u narednim sezonama, kakvi će samo biti glavni likovi, prejaki i prezanimljivi, vidit ćete promjene u alienskim društvima, antagoniste bljedolike 'čupavce' i još štošta.. Ovo će biti najbolja i najpopularnija ST serija, a vi samo nastavite kukulekati kako ne valja..
Andorijance sam isto dosta sanjala, a uz njih najviše - Vulkance, Romulance, Klingonce, Nausikance, Brine... Njih sam stvarno jako, jako puino sanjala.. Kardasijance i Bajorance sam sanjala dosta u nekim čudnim ali živopisnim i vrlo zanimljivim scenarijima, ali ne čini mi se da ti snovi spadaju u STD, već u neke druge svjetove..
Ali u globalu mi se čini da sam njih najmanje sanjala..
Bajoranci u budućnosti primaju izbjeglice, ali postali su puno oštriji i oprezniji i stavljaju ih pod strogi nadzor..
Mislim da i Vulkanci nagrabuse, i Andorijanci zasigurno, i tako to... ' Čupavci' su nezausavljivi.
Nimerya is offline  
Odgovori s citatom