Pogledaj jedan post
Old 13.01.2018., 12:50   #5884
Quote:
DanielaMarija kaže: Pogledaj post
Davno procitano!
Meni je samo sad u glavi kako da dodem do toga da se osoba trgne i odluci da joj je potrebna pomoc. Probala sam sve. Od pristupa - zajedno cemo/slusam te/tu sam. Do toga da sam istrazila strucnjake u okolici koji bi mogli pomoci pa joj ih "iznijela", do toga da sam sama kontaktirala jednog pa i taj mail gdje mi izricito kaze da osobi treba pomoc sam joj proslijedila... i toga da sam rekla da mi se casa prelila (sto je jer predugo to traje i ja vise nisam ja) i da sam tu, da cemo zajedno, i ja cu ici s njom na tretman ako treba ili vise nemamo o cemu razgovarat [emoji55]. Nema sto nisam pokusala. U najboljem slucaju dobijem uvredu.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
Ja imam slican problem sa starom. Jednostavno ne mogu prodrijet do nje. Nedavno je imala neki izljev histerije i placa dok je bila pod gasom (sta cesto zna bit kad popije, voli popit vikendom kad ne radi iako ona ne smatra da ima problem a problem je jer bude skroz neugodna i oz nje izidje gooooomila frustracija) i pritom je "priprijetila" da ce se objesit jer mi ne znamo kako je njoj i niko je ne shvaca i svi smo uzasni i grozni prema njoj. A stvarno nismo, mozda smo umorni od pokusaja i ne titramo oko nje koliko bi trebali, ali da je itko neugodan, bezobrazan, zloban, nesmotren prema njoj nije. Ne znam ubiti sta oce od nas jer onda kad se otrijeznila je govorila da je s njom sve u redu i da joj ne treba psihoterapeut ni nista nego da ce se vratit tabletama i da ju pustim na miru. A na terapiju se stavlja i skida na svoju ruku.

Prvenstveno mi je tesko jer vidim da pati, kad pocne te emocije u tim histericnim epizodama izbacivat iz sebe vidim kolika hrpa sranja koja nju tisti je potisnuta duboko unutra. Ona je funkcionalna, ali daleko od normalne osobe, radi 8 sati, spava par, ostalo drelji u laptop ili tv jer joj je to valjda bijeg od svega. Vjerojatno se ni sama ne zeli suocit sa nekim stvarima ali nije jedanput spomenula suicid kao rjesenje svojih problema. Medjutim ja jednostavno vise ne znam sta da radim.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom