Pogledaj jedan post
Old 27.01.2010., 08:57   #6210
Quote:
_Alena_ kaže: Pogledaj post
Evo vec sam ranije stavila tlocrt http://i45.tinypic.com/2ec3blc.jpg

soba je oko 40kvadrata, otprilike na sredini sobe dodju velika balkonska vrata, a metar i pol dalje (vidi se na planu kuhinje) prozor. a unutra treba doci kuhinja, blagovaona (stol+6 stolica) kut za sjedenje i neki mali stalak za tv ono nista glomazno (na onom mjestu gdje je planirano na tlocrtu). nisam planirala previse namjestaja utrpat jedino taj veliki kut na drugom kraju sobe

i meni je prvo bio plan stavit taj sank bas zbog toga da odvojim malo kuhinju od ostalog prostora jer mi je lijepse tako ali svi me pomalo plase da ce biti prenatrpano.
pa sad me zanima ako stavim kuhinju na L kako na najbolji nacin to da namjestim. da nesto mijenjam ili ne?
ja bih promjenila redosljed, ako je moguce, zamjenila bi sudoper i plocu za kuhanje, meni je ovako neprakticno skroz, izvadis iz frizidera, ides oprat i vracas se opet ploci

inace mi se svida sve ostalo.

Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Meni bi taj prostor najbolje izgledao sa jednostavnom kuhinjom samo na tom dugačkom zidu, kako je i na tlocrtu, bez visokih elemenata, sa ujednačenim gornjim elementima po cijeloj duljini, i sa nekom efektnom rasvjetom ispod gornjih elemenata. Nema potrebe za "odvajanjem" kuhinje.


Ovako nekako

ma nema potrebe, ali je stvar ukusa
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline