Pogledaj jedan post
Old 23.04.2012., 15:44   #4143
Quote:
Alejandro^^ kaže: Pogledaj post
Evo baš sad ovako kad razmišljam dali su nam puno hintova da skužimo da je Mona -A!
jesu,ali problem je u tome što su nam dali puno hintova i za druge likove,npr.jennu,garreta,jasona,alison da je živa itd.

Quote:
viviana57 kaže: Pogledaj post
a možda melissa nije trudna
-prvo pomislih da je melissa...ali nema mi njen hod
-po liniji i bradi i usnama može biti hannina mama..ali zasto bi ona stala sa lucasom i jen, osim da ih samo ka pozdravi..
-ma da mi je znat tko li je toili je to sma neki hint za nas naivne koji će se izgubit u međuprostoru kao i mnoge druge "sitnice"

-pogledah malo ove reprize na Domi i nema šanse da je monna sve to odradila, osim toga sto bi ona imala od toga da Arijinim roditeljima davno prije šalje poruke da Bryon vara ženu itd itd.
Monna mi je obična površna one be popular šminkerica i baš me frustrira to sto je IMk rekla da je imala najviše razloga da bude "A"..
i ja sam prvo mislila da je ona,ali nema njene usne!
a je ga IMK serla,uopće mona nije imala najviše razloga..alison i lažljivice su oslijepile jennu-mislim da je to malo veći razlog za bit A od toga što se ali rugala moni...
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline