Pogledaj jedan post
Old 18.01.2016., 01:04   #92
Quote:
dangerz0ne kaže: Pogledaj post
E vidiš, to su sve pitanja koja nisu primjerena djeci i maloljetnim osobama. Možda kad završiš srednju školu shvatiš što znači struka a ovako ti je vjerojatno sve to jako teško razumjeti.
Gdje si radio na razvoju, kojih proizvoda, koja je bila tvoja uloga, sto si zakljucio, koji je direktan produkt tvoga rada imas li ti ikakvu referencu koja ce poduprijeti tvoje teze? Ono, ista? Ovo sto demonstriuras je nevjerojatna lakocca ispaljivanja nebuloznih gluposti... i to jednu za drugom... Luna... i preciznost... u istoj recenici... Halo? jel ti sebe cujes?

BTW. Sto se mojih referenci tice, imam dvije diplome tehnickog smjera i vise od deset godina iskustva u struci, od kojih 6 na razvoju sustava alarmnih centrala, zastita motora i generatora, upravljanja propulzijom, daljinskog upravljanja itd. Izmedju ostalog, osobno sam na pisao software za zastite motora i sustav upravljanje na svih 6 brodica iz PV30 programa, a s dva (Tagreft i Merset) sam odradio pustanje u rad, probne voznje i predaju klijentu. Zadnjih nekoliko godina sam u inozemstvu, i radim na odrzavanju vise manje najbolje i najskuplje civilno dostupne tehnoplogije vezane za dinamicko pozicioniranje i sustave za busenje i ekspolataciju nafte i plina...

Sad slobodno nastavi s mantranjem o djeci, lektiri i odrastanju, ali ocito se niceg pametnije niti uvjerljivijeg ne mozes dosjetiti, pa ocekujem nastavak laprdanja...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom