Pogledaj jedan post
Old 24.04.2017., 01:07   #4
Ja se slažem da je ovdje problematično to što muž praktički svakodnevno nakon posla odlazi van sa društvom i kasno se vraća ženi, upravo zato jer je to svakodnevno. Time pokazuje kao da je prioritet uvijek društvo, a nikad žena.
Da se radi o nečem povremenom, to bi onda razumjela, jer smatram da i u braku svatko treba imati i prostora i vremena za svoje društvo i interese.
Također se slažem s tim da je infantilno navedeno ponašanje sa prstenom i mislim da je stanje dosta ozbiljno te da će biti potrebna komunikacija.


Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
evo na primjer neki muškarci iz moje obitelji su izlazili, tako frendovi, društvo, kave, a svi su s time prestali kad su se oženili. Tj. iziđu i sad nekad, ali uvijek obiteljski (s ženama i djecom i drugim parovima i obiteljima). znači baš je bio rez, i to su ga oni sami sebi nametnuli, jer ne možeš se ti isto ponašati kad si single i kad si u braku
Zašto bi zaboga ljudi u braku morali na kave ili općenito izlaziti uvijek sa drugom polovicom?
Pa nisi u braku vezan za partnera pupčanom vrpcom, da ne možeš ni živjeti bez njega niti se družiti solo ili sa nekim drugim ljudima. To je dosadno za poluditi, kao da u braku više ne postojiš ti, kao jedinka, nego samo "vi".
Čak možeš i putovati nekamo bez muža ili žene.
Veritas6 is offline  
Odgovori s citatom