Pogledaj jedan post
Old 24.04.2017., 09:27   #8
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
skidanje prstena
drama queen,
samo nemoj popustiti za dijete
u ovoj situaciji...
možda će on s vremenom sazreti,
ako ti do tada ne izludiš,
ali ovako čitajući
slabo mi izgledaju ti temelji
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Bojim se da ne možeš očekivati da se to promijeni brzo i lako, najvjerojatnije će biti sve gore, jer ti je muž nezreo i neodgovoran, a mislim da te i ne poštuje. Ljubav ne bih komentirala, nego ponašanje. Ponašanje prema tebi mu je katastrofa.. Svakako nije nikakva preporuka za brak i muža. Pitam se zašto se on uopće ženio, ali izgleda da je to ono što je netko već rekao - jer misli da tako "treba". Što se djece tiče, nikako ti ne bih savjetovala da imaš djecu s njime, jer bi u tom slučaju djeca bila samo tvoja briga, pa se potrudi da se svakako zaštitiš da ti se ne bi dogodilo da ti napravi trudnoću protiv tvoje volje. Ukratko, mislim da ti je najbolje da se rastaneš što prije. Takav muž ti sigurno ne treba.
hvala na savjetu. teško je to čuti, ali svjesna sam da je to realnost. Sigurno si neću dopustiti djecu, bar sam za to 100% sigurna da ne želim u ovoj situaciji. Zaštitila sam se i ne odustajem od toga, a nažalost zbog svih tih svađa nam je i ljubavni život skoro na nuli pa je mala vjerovatnost da se nešto dogodi.
LILI20 is offline  
Odgovori s citatom