Pogledaj jedan post
Old 02.06.2017., 09:58   #13
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Bilo mi je mučno čitati tvoj post jer sam sve to proživjela prije skoro 10godina.
Znam kakav je osjećaj strahovati hoćeš li imati za stanarinu i režije. Kada sa zebnjom pogledaš na mjesto gdje vam stoji novac a tamo nema ništa.
Laži, laži i još malo laži.
Sve simptome osobnosti koje si spomenula imao je i moj.
Nema ti tu kruha.
Ironija, radim u casinu, kocka je za mene najgora vrsta ovisnosti jer je nevidljiva golim okom. Kockari mogu biti klošari kao i gospoda, svote koje se ostavljaju na kocki su enormne.
Propadaju ljudi, obitelji i firme zbog kocke.
Izašla sam iz te veze sa kreditom, debelim dugom na kreditnoj kartici i maksimalnim dozvoljenim minusom na tekućem računu.
Uh, ovo kao da sam ja pisala..
Živila sam s kockarom 5god.
Bilo je tu svega. Većinom bi prokockao svoju plaću drugi dan uz naravno laž kako je kao i autoričin posudio frendu, mami, sestri. Dok ja nisam skontala što se događa.
Živili smo od moje plaće iz mjeseca u mjesec.
Usred noći dok sam spavala uzeo je moju karticu i podigao koliko god je mogao i naravno sve prokockao.
Konstantno se zapetljavao u svoje laži, ne želeći priznati da ima veliki problem.
Kap je prelila čašu kad se upetljao u teže kriminalne poslove (čitaj droga), jer ovisnik ne bira sredstvo kako doći do novca.
Iz veze sam također izišla s debelim minusom na tekućem, kreditom i pozivnicom na sud.
Najgora stvar koju možete napraviti ovisniku je dati novac s kojim će navodno vratiti dugove bla, bla, bla, istina je da će otići u prvu kockarnicu.
I danas nakon dosta godina mi je muka kad se sjetim tog perioda života.
__________________
Everything you've ever wanted is on the other side of fear
BlueEyes31 is offline  
Odgovori s citatom