Pogledaj jedan post
Old 03.08.2017., 11:03   #99
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Pa sam članak je bzv i uopće se nema što komentirati. To je netko sklepao od par prevedenih recenica s nekog stranog sajta, to nije pisao niti novinar niti psiholog niti neki drugi doktor.

Histerične žene, muškarci u luđačkim košuljama, zakonodavstvo i psi kao kućni ljubimci. Što je autor htio reći?

Svatko bi si trebao naći neki ispušni ventil, najbolje neki oblik fizičke aktivnosti (nekima odgovara sport, nekima vrt, nekome nešto treće) kako bi se stres rješavao na vrijeme a ne da gutaš knedle i onda samo eksplodiraš.

Zato se desavaju takvi ispadi radi kojih netko ispada neuravnotežen i histeričan jer ljudima se nakuplja nervoza (imas problem s mužem, gutaš i šutiš, imaš konflikt na poslu čekas da prođe samo od sebe i onda poludiš i podivljaš na prodavačicu jer je na polici pisalo 29,90 kn a kasa je otkucala 34,20 kn). Naravno da će te u takvim situacijama gledati kao ludu babu jer reakcija po intenzitetu neće odgovarati onome što ju je izazvalo.
Upravo to, takvi "baje" koje se prave da je sve ok istresu se na nekome tko nema veze s time, najčešće su to usputni prolaznici, prodavačice, žene na šalterima i slično. Što je meni osobno dno, ja mogu biti ljuta na nekoga do ludila, ali prema onima koji s tim veze nemaju mogu biti najljubaznija na svijetu.

Razjebu ih muževi, žene, šefovi, ali njima šute i briju na neku pasivnu agresiju, ali su zato puni nekog bijesa i trpe suradnici i ostali koji nemaju veze s time dok jednog dana baš ne eskalira, to su oni koji divljaju zbog krivog parkinga, reda na blagajni, ko onaj lik što je porazbijao pola T-coma, strašno, takav ne treba težiti biti, problemi se trebaju rješavati, a ne gajiti neki prikriveni bijes, agresiju, a posebno to istresati na nevinima.
black fairy is offline  
Odgovori s citatom