Pogledaj jedan post
Old 27.05.2009., 13:35   #13
gledanje u kriz kako je to stetno su zapravo sami doktori vikali, pa otuda su roditelji od njih pokupili recenicu... prestani gledati u kriz jer je stetno za oci

i tako mnoge stvari krivimo bas nase roditelje, a zapravo trebas kriviti druge koji su nase roditelje ucili da nas djecu tako uce/neuce


ja bas imam cudan slucaj al bas svaki puta je isto, prije stavljanja naocala mogao sam procitati tablice na autima na jedno 7-8m, no kasnije kad bi nosio naocale i nakon toga ih skinuo jednostavno nemogu procitati tablice na autima niti na 2 metra

pito okulisticu vezano uz taj problem veli samo ih nosi samo ih nosi da ti vid nepogorsa a uopce nenosim naocale osim u slucaju kad trebam na predavanju na faksu, u tih 8 godina kad sam prvi put iso kod okulistice dioptrija mi je tada bila -0.5 i -1 a sada -1.75 na oba oka, prepostavljam da mi se vid pogorsao jos prije 2 godine, tak da ispada 10 godina da nenosim naocale, dok moji frendovi skoro svake godine za 0.25-0.5 pojacavaju cvitke

pitam ovako informativno jel mi mozete reci kako Vama se mjenjala dioptrija kroz godinu dana posto okulistica govori da treba ici svakih 6mj. na kontrolu ?
SAS is offline  
Odgovori s citatom