Pogledaj jedan post
Old 14.07.2015., 14:53   #19
tim pedikura - katastrofa

Quote:
suncokretsun kaže: Pogledaj post
samo da se ubacim, bila sam na pedikuri i manikuri u Tim-u Preradovićeva -ukratko ne valja. naručila sam se na medicinsku pedikuru i manikuru, cure su bile skroz nezainteresirane, ni m od medicinske pedikure, sama sam morala ukazivati na sve nedostatke pa mi je rekla a tu ne mozemo nista i samo malo pobrusila pete i uredila nokte (stvarno bolje sama doma napravim). nemam nesto problematicna stopala al sam htjela da zablistaju za svadbu. uglavnom za 480 kn jako slabo
Bila sam na manikuri/pedikuri i stavljanju trajnog laka u Tim pedikuri u Preradovicevoj, prije vjencanja. Usluga je bila daleko ispod razine, pogotovo kada se uzme u obzir cijena. Nokti nisu bili uredno zaobljeni nego kao dva brezuljka, kozica oko noktiju opce nije izgledala uredeno niti odmah nakon manikure/pedikure, trajni lak mi se skinuo sa jednog nokta nakon prvog tusiranja (i na pola s drugog), a nakon 10 dana lak se prakticki potpuno ogulio sa bas svih noktiju na rukama. Cura koja mi je radila manikuru i pedikuru je izgledala potpuno nezainteresirano, nakon sto sam rekla da zelim svijetli lak samo je dograbila prvi, pa mi je na moje inzistiranje pokazala koje opcije svijetlih lakova ima. Izrazito sam razocarana uslugom, nikome ne bih preporucila.
Ljubloba is offline  
Odgovori s citatom