Pogledaj jedan post
Old 23.05.2009., 11:47   #19
Quote:
CroMan132 kaže: Pogledaj post
Gorka sol ti košta,barem kod mene oko 5-7kn 14g. I trebaju ti 4 velike žlice a sad koliko je to neznam ni sam nisam nikad vagao al tu je negdje 50-60g. Al nije strašno kao što se čini. Gubiš dan i pol. Najviše zamara što moraš stalno na wc svaki 15-20 minuta kad gorka sol prođe kroz crijeva, jer ono što popiš mora van. Uzmeš recimo subotu, ništa nejedeš ili nešto sitno samo da nije masno. I tek u 16h popiješ gorku sol, i ideš u 22 spavat. Tu noć budeš slabo ili nikako spavao. Iduće jutro te čekaju još dvije doze i već u podne kreneš jest juhu. Pa malo kasnije voće i nakon toga popodne normalan obrok. Do navečer si potpuno oporavljen. Pravi rezultati stižu sutradan ujutro kad si pod "boostom".
Da uzmi si bateriju za wc kad budeš tražio kamenčiće i gumenu ili plastičnu rukavicu za buranje po šolji. Ja sam pokupio sa benzinske. Kad vadiš bude gadljivo samo prvi put kasnije već ide lakše.
znači, kamenčići izlaze na stražnji exit? to je olakšanje! jer sam malo bila proletila temu i jednostavno mi nije bilo jasno kako ispišati kamen promjera centimetar!

gdje mogu nabaviti tu sol?
dečko ima seboreju pa da te pitam, ti si se toga u potpunosti riješio?
fala!
leeya is offline  
Odgovori s citatom