Pogledaj jedan post
Old 03.02.2012., 00:24   #453
Pablo

Miris sterilne masnoće prodire u moje pore dok tvoj glas, Pablo, okupira moje uši instantno. Teško te je fulati u praznom McDonalsu u ponoć. Namjerno sjedam preblizu tebe i tvoje pratnje, privučena bojom tvoje preuske majice. Pablo, ljubičasto nije tvoja boja. Previše ističe tvoje rošasto lice. Žvaćem svoj McChicken i gledam ti tenisice. Izabrati obuću očito znaš. Žalosti me što sjedim u Meku sama u ova doba, ali zahvalna sam na prilici da te proučavam. Tvoj glas svira Brateca Martina na melodici. Pokušavam uhvatiti tvoj pogled dok se trudiš objasniti nešto nevažno dečku s kapom koji sjedi preko puta tebe. On je popio svoj juice već odavno i ne zna kamo bi s rukama. Pablo, tako otvoreno sjediš nasuprot njega i veselo gestikuliraš dok on posmatra svoj odraz u ogledalu. Da samo znaš kako ti zavidim na tim savršeno počupanim obrvama. Pikam posljednje komadiće mrkve u salati razmišljajući kako je unutra toplo, a tramvajska stanica je prilično daleko. Tvoj dečec je pipnuo svoje rukavice već pet puta i očito želi otići odavde. Pablo, gade, znam da ćeš jebati večeras.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline