Pogledaj jedan post
Old 21.08.2005., 03:44   #15
Quote:
Invader kaže:
Imao sam slicno iskustvo. Nazvala me neka zenska i rekla da sam u nagradnoj igri osvojio dalekozor. (Normalno, nikakvu nagradnu igru nisam igrao). Nadalje, po nagradu bih trebao doci u taj i taj restac i po mogucnosti nekog dovesti na tu "svecanost dodjele nagrade". Mogu rezervirati 8 mjesta i bla,bla.
No, kako me je uhvatila na prepad, nisam joj stigao reci da bas taj dan u to vrijeme radim. Zvala je dan prije "svecanosti". Javila se supruga i rekla da necu moci doci jer radim i taman kad je htjela predloziti da nagradu posalju na kucnu adresu, zenska je poklopila slusalicu. Mos mislit kak bi dobio nagradu.
Ima li netko s tim iskustva? Naime radi se o Bavaria voltex company, nekaj tak.
bili moji starci dobili bavaria šiltericu i 2 ure sidili dok je prezentacija o nečeme bila - ne sićam se više o čemu

inače ta putovanja za istru, pa to se dili već 2-3 godine. kad mi je frendica bila s momkom bili su uvjerljivo najmlađi na prezentaciji, ostatak su bili penzioneri (a i ovo je dobio njen dida al je njoj dao) to je bilo prije neku godinu dana. Ne sićam se više jel se to putovanje održalo

inače zadnje vrime non stop stižu pozivi za neku besplatnu večeru
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom