Pogledaj jedan post
Old 23.03.2009., 01:53   #20
Quote:
kaillasa kaže: Pogledaj post
boljela su me najviše koljena, pa ruke u ramenima, natekli su mi zglobovi prsti i stopala. sada mi je uz decortin ok iako pijem pola doze pa me povremeno opet nešto boli ali ne tako jako međutim to mi nije rješenje jer su nuspojave velike.
Pozz kaillasa.Za pocetak samo da kazem da mi je zao zbog te bolesti koju imas.A sad jedno pitanje..Koju ti tocno vrstu reumatoidnog artritisa imas?

Vidim da si u jednom postu napisala da se nadas da ces brzo ozdraviti..ili nesto u tom stilu..sto me pomalo buni...Naime meni jedna bliska osoba boluje od reumatoidnog artritisa..izmedju ostalog isto pije Decortin kao i ti..ali ona ima onu najgoru vrstu te bolesti..da joj vidis ruke i noge,mislim da ne bi mogla spavati..i koliko ja znam,reumatoidni artritis je zasada neizljeciva bolest..postoje stvari koje ublazavaju..ali jos nisam cuo da se netko izljecio od toga..zato pitam koju ti vrstu imas te bolesti jer ih ima vise..?Ako si bila na pretragama i znas da je RA u pitanju onda ti sugurno negdje mora pisati i koju vrstu imas..jer ponavljam,ima ih vise..
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom