Pogledaj jedan post
Old 27.08.2013., 12:22   #1774
Quote:
Bitaka kaže: Pogledaj post
Nikada se nisam naplakala gledajući neku seriju kao ovu.Gledam je na netu i na Novoj.Ja volim unaprijed gledati šta se događa pa onda uživam gledajući na TV. samo nikako ne mogu da shvatim ove scenariste. Od ovako prelijepe ljubavne priče šta napraviše. hajde sve , ovo njihovo povuci potegni , čas se vole , čas se mrze, sve je to ok, ali ne mogu turcima oprostiti što su napravili ovako tužan kraj. namjesto sretnog završetka oni napravili tragediju. Zar se nisu mogli razići na par godina , ono Feriha ode u Njemačku , tamo saznaje da je trudna , rodi prelijepog sina , postane uspješna poslovna žena , sazrije ona , sazrije on, i nakon tri četri godine vraća se u Isatanbul sa sinom i sreće Emira koji se nije oženio i život provodi u sjećanju na Ferihu. Ljubav koja se nije ugasila ponovno cvjeta , oni zajedno sretni sa svojim sinom , svi zavidni njihovoj sreći. Eto tako bi ja stvarala seriju , naravno sa još sočnih detalja.
nešto mi previše tuge u Ferihinom životu.Eto to mi smeta.
A i mišljenja sam ada je Zehra napustila Ferihu u najgorem trenutku.Kada joj je najviše trebala, ona je ostavlja.
I ja bi to voljela ali realno ova serija je pokazala da nemoze uvijek biti sretan kraj, koliko god mi to voljeli. Tako je i u stvarnim životu, malo koja ljubav da bude kao u bajki, sretan kraj.
minchelina is offline