Pogledaj jedan post
Old 04.03.2017., 17:58   #3681
Quote:
gallas kaže: Pogledaj post
Pozdrav, cimer mi je otvorio kontroli dao mu osobnu i uzeo mu je oib, trazio ga je ugovor o najmu on je reka da je kod cimera ( mene ) i da ga nema i da smo novi u stanu od prije par dana. Jasno mi je da ce stizati jer je dao oib i potpisao je, rekao je da imamo sony tv i to je to. Ostavio je broj i zanima me sljedece hoce li poceti dolaziti od danasnjeg datuma jer na odesku pise datum prijave 3.3 i da li mu se javljati na telefon ako zove i ako bude trazio ugovor da vidi da smo tu vec od 1.9.2016-1.9.2017., ili ce samo poceti stizati od sljedeceg mjeseca i da placamo samo jos tih 6 mjeseci do kraja ugovora. Najvise me sada brine posto je uzeo oib od cimera hoce li naplatiti kaznu retrogadnu unazad godinu dana od 1000 kn jer mu se to prijetio posto nema dokaz da smo tu kako je cimer rekao par dana.ponavljam znam da ce nesto doci mi cemo to platiti par mjeseci pa bi odjavili da vise nemamo prijemnik i za to sam procitao da je potrebno na njihovoj stranici ispuniti obrazac i poslati i jel onda to to jedino naravno ukoliko opet dodu ali necemo nikome vise otvarati? Hvala
Nema on tebe kaj tražiti ugovor. Reci mu da ste tamo od prije par dana i da neka produži dalje. I ovako ste mu dali previše podataka...
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom