Pogledaj jedan post
Old 24.03.2017., 19:51   #4282
Quote:
mavita kaže: Pogledaj post
Hannah,krasna boja balerinki.
Joj, thanks, sram me reci koliko ih imam, sve iste, samo razlicitih boja.
Nakupilo se s godinama, potrefila udoban model, pa druge ni ne gledam.

Ove plave sam stavila da razveselim Partyja, al vidim da je zbrisao, valjda ga nije slagiralo.
Skoro sam poslikala svoje nogice u njima, ali onako odvratno sa onim srednjim prstom vani, ko na onoj slici i napisala "Party, zakaj me izbjegavas?", ali sam se sjetila da na forumu ziher ima foot fetishista, pa sam se predomislila.
Ne bi mi bilo drago da se netko molestira misleci na moja stopala.

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Balerinke, gole noge danas.
Takodjer

Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Ali ovo od Brižitke nisu balerinke, to su samo sandale bez pete

Balerinka mora biti naprijed okrugla i imati okrugli izrez. Ovo drugo šlapasto što pokazujete nije balerinka

Ovo je: klik
Ovo nije: klik klik klik
Da, ove kom slapice dole nisu balerinke.
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Misliš na drugu sliku?

Ne vidim dobro, ali meni izgledaju kao balerinke s remenčićem. Smiju li balerinke imati remen preko zgloba?

Ali na prvoj slici definitivno nosi balerinke i predobro izgleda.
Smije imat remencic.
Krasne su mi BB i OH.
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Pričala mi je frendica kako se nedavno češljala i češljem zakačila pirs na bradavci. Sve je zvijezde vidjela.

Ja sam ga neki dan zakačila s onom mrežicom za tuširanje i nije me niš bolilo. A star je mjesec dana.



I poanta je da bude bolno. Jučer sam se tetovirala i pričala s majstorom kako ne poštujemo one koji stave lokalnu anesteziju prije tetoviranja.



Od bolnih stvari...kak imam negdje od '96 silikon u ustima, vise puta me ili muz zubom lupio kod malo...naglijeg ljubljenja ili pas glavom, u igri, pa usnica ostala izmedju, jednom me dogo argentino u parku drmnuo svojim zubom u moju usnicu i raskrvario ju...
Silikon postojan, ali udarac booooliiii.
Vise nego da ga nema.

Edit.
Ma to sa lokalnom mi je bezveze.
Danas svi mazu neke kreme i daju lokalne.
Pa sama lokalna boli vise nego aplikacija silikona, hijalurona, botoxa, whatever.
Kaj se tice osjetljivih dijelova, meni je jednim ginic dao lokalnu jer mi je laserom uklanjao neku kapilaricu koja je krvarila, ali to je pak bolilo ko da mi je zario siljak za led.
A ja inace jako jako puno mogu trpiti. Bas mogu.

Zadnje uređivanje Hannah 3 : 24.03.2017. at 20:06.
Hannah 3 is offline