Pogledaj jedan post
Old 28.10.2009., 17:22   #2010
Quote:
mandarinica blu kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Mučim se sa bandovima i fotografima (to su nam 2 najvažnije stvari) na području Zadra.

Vidim da svi preporučuju Studio G, ali kako ne mogu naći njihovu internet stranicu, ne mogu pogledati ni njihove radove.

Isto tako-suzy mi se ne čini loša, ali sam negdje pročitala da je jako skupa, pa ako netko i to zna (neki osnovni paket) može isto na pm.
Sve mi se čini da ću foto studio morati, skupa sa gostima, dovesti iz Zg.
A u Zg ovih par koje smo htjeli-svi već kapareni.

2.stvar-bandovi.Htjeli smo Trofej-zauzeti za naš datum.:
Draga mandarinica, i sve buduce zadrske mlade, moram ti reci da Suzy (fotograf) i Tempo (bend) su dvije najjace kombinacije u Zadru.
Nikakvog drugog fotografa necu traziti za nista sto budem u Zadru radila osim Suzy i njenog dragog. Totalno su otkaceni a fotografija im je predivna. Na vjencanju daju svoj maximum a to nije 100% vec 150% .
Nisu nista losiji od Art-studia iz Samobora koji su "najbolji" ali najbolji po cijeni, da te glava zaboli.
Suzy ima paket za srednji paket za 5000kn i to je full normalna cijena za rad koji napravi.
Za taj novac dobijes : a) fotografa, od 2-3 do bacanja podvezice, b)album sa 130-140 sredjenih slika c) CD sa obradjenim slikama d) DVD sa SVIM slikama od uredjenja sale, masu detalja koje nitko od uzvanika mozda nije ni vidio, svim ljudima u raznim mogucim i nemogucim pozama.
Jednostavno rade od 14-02 non-stop i hvataju sve.
Apsolutno ne zalim za niti jednom kunom sto sam im platila.
Album je pre-pre divan, svakom tko me posjeti od frendica iznova pokazujem album i divim mu se svaki put ispocetka. ONI SU ZAKON

Tempo bend je odlican i rade dobar stimung s njima sam bila isto zadovoljna jer su prasili glazbu kakvu smo zazeljeli. Plesali su i stari i mladi. Cijena im je 8000kn i zasluzili su.

Usput, kad sam ovo se ispisala moram napomenuti Silvanu koja je uredila salu i crkvu.
Pozdrav svima i ako vam treba savjet slobodno pitajte jer meni je bilo sve prva liga
ivanaudana is offline  
Odgovori s citatom