Pogledaj jedan post
Old 21.09.2013., 23:51   #94
Spletkarošica iz "Ferihe": Vlastita majka mrzila me zbog uloge Hande


Kao djevojčica turska glumica Ceyda Ateş koju gledamo u ulozi bezobzirne spletkarice Hande u seriji “Djevojka imena Feriha” pobijedila je na natjecanju ljepote. A ako ima istine u latinskoj izreci “Nomen est omen” (Ime je znak), 26-godišnjoj Ceydi bilo je suđeno da krene put izbora za ljepotu. Njezino ime u hrvatskoj inačici znači Slatkica, a upravo je zahvaljujući svojoj ljepoti došla do statusa zvijezde.
Ceydina obitelj živjela je u blizini Crnog mora, ali su se preselili u Istanbul, gdje je ona i odrasla. Ima sestru i brata, otac joj je vodoinstalater, dok joj se majka posvetila obitelji. Već sa šest godina počela se baviti glumom.
– To što sam počela tako rano glumiti ima svojih nedostataka, ali sam s druge strane zahvaljujući glumi rano stala na noge i naučila se brinuti za sebe – kaže Ceyda. Nizala je uloge, ali tek je zahvaljujući seriji “Djevojka imena Feriha” postigla veliku popularnost.
– I rođena majka me ponekad mrzila zbog uloge Hande jer sam joj bila previše okrutna – pojadala se glumica. Iako joj je u seriji Feriha koju igra Hazal Kaya najveća neprijateljica jer joj je uzela Emirovu ljubav, Ceyda kaže kako je s Hazal vrlo dobra prijateljica.
– Svi smo na setu bili jako dobra ekipa, a Çağatay Ulusoy, koji igra Emira, i Yusuf Akgün, koji igra Koraya, su kao moja braća – priča lijepa Ceyda.
Osim što glumi, pohađa satove plesa i pjevanja jer smatra da će joj to trebati u karijeri.
– Ne želim da jednom dobijem ulogu zbog koje ću morati pjevati pa da mi drugi posuđuju glas. Želim sve sama odraditi – kaže glumica.
I dok su se njezine kolege iz serije Cagatay i Yusuf našli u aferi zbog konzumiranja droge, Ceyda kaže kako joj slava nije udarila u glavu i da čvrsto stoji na zemlji.
– Imam podršku obitelji, a dok to imate, ne treba vam ništa drugo. Živim s njima iako si mogu priuštiti i vlastiti stan – kaže glumica koja je u jednom intervjuu rekla kako se ne boji starenja i da jedva čeka da postane majka. A dok čeka na majčinstvo, Ceyda rado pozira i za muške časopise ne libeći se pokazati svoje atribute.
– Ne morate sve otkriti da biste bili seksi, puno toga je i u samom držanju. A s iskustvom koje svaki dan stječem, izgradila sam samopouzdanje – kaže Ceyda koja je godinu dana bila u vezi s Canom Yurtsevdijem zbog kojeg je prestala biti vegetarijanka.
– Naglo sam se udebljala pa sam morala na dijetu, a bavila sam se i sportom – kaže glumica koja je s Canom putovala svuda po svijetu, pa je tako bila i u Sarajevu i u Dubrovniku. No, kako se u to vrijeme u Hrvatskoj još nije prikazivala “Djevojka imena Feriha”, glumica je neometano mogla šetati po gradskim zidinama. Ljubavna idila s Canom prekinuta je nedugo nakon posjeta Dubrovniku prošle godine, nakon njega sreću je pronašla s Bugrom Toplusoyem s kojim je u vezi pet mjeseci, a snimljeni su kako ovo ljeto uživaju u morskim radostima. Bugra je nasljednik bogate turske obitelji koja u svom imperiju ima modni brend Roman, a veza s Ceydom Bugrinu ocu nikako ne odgovara. Navodno smatra da se Ceyda ne uklapa u njegov imidž nasljednika i poduzetnika, s obzirom na to da je Bugra izvršni direktor tvrtke. Mladom paru, čini se, to ni najmanje ne smeta i često ih se može vidjeti zajedno u javnosti.

Izvor - Večernji list
__________________
..."Ovo nije rat za prevlast, nema ovdje pobjednika. Ovo je ljubav ne zaboravi"…
Soffia is offline