Pogledaj jedan post
Old 10.05.2017., 10:37   #3
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Smeta li to dijete onima koji su pristali da dijete dolazi? Ako ne smeta, ona koja živi s roditeljima i bakom neka se prilagodi. .
Smeta...više su prosvikali (mater i otac, pa i baka).....

Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da prijateljičinim roditeljima smeta ako mali dođe dok su oni doma, ali to bi oni s bakom trebali razgovarati o tome jer je baka ionako dogavarala to s djetetovom mamom. Baki vjerojatno mali "radi društvo" (pretpostavljam da baka iz tog razloga nema ništa protiv ), dok ostatku familija mali nije smetao jer njih ionako nije u to vrijeme dok je mali bio u stanu bilo doma..
Baba ima 85 godina i ono tipično razmišljanje - šta će susjedi u zgradi reć ako izbacimo malog...- al isto joj je naporan......jer ga nisu zvali sada nego samo prvu godinu škole da visi u njih...ma svi su pomalo pasivni, meni je digla živce iskreno kad je o tome pričala (moja prijateljica) ja bi to po kratkom postupku....

Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Sad kad su se okolnosti promijenile trebalo bi o tome obavijestiti i mamu tog malog koji sad postaje nepoželjan. Jasno i glasno bi se trebalo reći kako stvari. Mali se ponaša onako kako mu paše, ali tome bi odrsli trebali stati na kraj. Nema se tu s malim ništa za raspravljati, to bi mu trebala objasniti njegova mama.
U pravu si.....
tina789 is offline  
Odgovori s citatom