Pogledaj jedan post
Old 07.12.2017., 12:12   #9412
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Ma nije nego je teška tema, viš da nam promiču tračevi
Pa Aryna je sama potpalila priču kad je krenula sa teškom obranom Arsena. Onako bi vjerojatno cijela priča završila sa onim komentarom "nema toliko jetara" koji je Sanjcho ili netko napisao.

I još je išla pisati da ne znamo mi kako je on i gdje dobio jetru. Mene samo zanima, kako činjenica da ju je dobio u Venetu kao zaslužni građanin mijenja na stvari za one koji misle da nije fer em dobiti jetru preko reda em kasnije opet cugati? Nisam nužno na strani tih koji tako misle, mislim da je to kompleksno pitanje, ali i dalje ne kužim što je pisac htio reći uvlačeći Italiju u priču.

Meni je zapravo odvratnije da uopće postoji nešto kao kategorija "zaslužnog građanina" za transplataciju organa. Barem bismo u tome svi trebali biti isti. Ali to ionako nema veze za Arsenom konkretno, čovjek je samo iskoristio priliku koju je imao.

Interesatno mi je kako uvijek oni koji misle da "tema nije za trač" sami potpiruju raspravu. Meni je komentar od Sanjcho bio smiješan i u duhu trača, daljnja rasprava nije.

Nego jel zna netko kako se zove ta bivša od Šuputičinog?
lyrabelacqua is offline