Pogledaj jedan post
Old 04.09.2011., 18:57   #573
Buduci da tema ima jakoo puno postova odusto sam od citanja na pola
Uglavnom,moj problem je sljedeci , imam 14 godina , i po licu , gornjem dijelu ruka tj. onim koji je ispod rukava i na leđima imam pristeve , i ajde ove po leđima sada nakon ljeta jos mogu trpiti jer ih nitko ne vidi , ali ove po rukama i licu dolaze do izrazaja ... lice mazem nekim kremama za isusivanje pristeva , i pomaze dosta , ali na rukama nema bas nekog ucinka , a i dosta su skupe , pa ih rade koristim za lice ... pa me zanima kako da ih se rjesim , uso sam u pubertet dost rano , s 8-9 godina , s 10 sam vec imo dlake po prsima i trbuhu pa sam se nado da će to do sada već polagano prolazit , ali neprolazi :S ... drugi problem je sta sam trgao pristeve po rukama dok su jos bili crveni i sada imam puno oziljaka po rukama , i izgledaju ko pristevi , ali zapravo nisu sada kako sam pocrnio ne vidi se toliko , al za mjesec-dva će opet biti isto , pa me zanima dal se moze nekako rijesti oziljaka ili bar il ublazit? neki su mi preporucili redovito solari kako bi koza bila iste boje kao i oziljci , ali to je em skupo , em cu biti stalno crn ko crnac ... i trece , kako sam bio glup rezao sam se , i sada imam oziljke po rukama , i to bi jos trpio da naravno ne pisu imena bivsih cura -.- ... a nista ne odbija vise cure nego kad vide ime bivse na mojoj ruci :S ... isto neznam kako da se tog rijesim ... Hvala
CalvinC is offline  
Odgovori s citatom