Pogledaj jedan post
Old 13.01.2008., 19:04   #19
Mjesec dana kasnije

Ok guys, hvala svima na odgovorima - ide nastavak.

Iznenađenja time što sam dobio malo kuna u paketu na kraju mjeseca i što mi szk nije baš pomogao oko informacija o potrošnji su iza mene. Ohladio sam se, ko ga jebe.

S druge strane, i dalje na današnji datum nemrem dobit informacije o vlastitoj potrošnji. Ni na 0110 niti na internetu. Doduše, aplikacija na internetu mi se sviđa, pregledna je i dela bez problema - way to go. Al dobivam potrošnju od utorka. Danas je nedjelja.

Mobitel i dalje punim svakih dva-tri dana, i sad sam se naviknuo. Kolege u firmi imaju iste takve i izgleda da je ta potrošnja baterije normalna. Jednostavno novi Sony-Ericsson troši više nego stara Nokia.

Na kraju, za sve koji misle da "jadni t-mobile nemre obradit tu količinu poidataka", varate se. Jedno pitanje - koja je razlika između informacije o pre-paid potrošnji i post-paid potrošnji? Za pre-paid želim znati koliko sam potrošio love s računa, a za post-paid želim znati koliko sam potrošio love s računa. Mda. A kod pre-paida mogu znati kolko sam potrošio odmah nakon razgovora

P.S. Ja sam ipak neki programer pa znam kaj se realno može a kaj ne...
Oskar is offline  
Odgovori s citatom